Київські школярі закликали однолітків з Європи допомогти Україні

Дата публікації
Перегляди
2231
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київські школярі закликали однолітків з Європи допомогти Україні

Діти почали думати над більш важливими і глобальними питаннями

Діти надіслали листи із закликом купувати українські товари.

Учні київської школи №159 вирішили не стояти осторонь проблем своєї батьківщини і долучились до проекту Support Ukraine. Buy 482, що був започаткований відомим українським автогонщиком Ігорем Скузом.

Діти надіслали листи із закликом купувати українські товари на адреси шкіл та інших дитячих установ Європи. Різними мовами школярі звернулися до своїх іноземних однолітків із проханням допомогти нашій молодій, але дуже сильній духом країні.

"Ця зима змінила всю Україну. Не тільки дорослих, але і дітей. Я це кажу не просто так, а тому, що бачу зміни на власні очі, ― каже вчитель школи №159 Ірина Патока. ― Діти почали замислюватись над більш важливими і глобальними питаннями. Вони не на жарт переймаються долею нашої батьківщини і думають про те, чим можуть їй допомогти. Саме тому вони і запропонували школі долучитися до ініціативи автогонщика Ігоря Скуза. Support Ukraine. Buy 482 ― саме з таким закликом наші учні звертаються у своїх листах до однолітків з Італії і Франції, Польщі і Німеччини. Сподіваюсь, їх заклик почують!"

Нагадаємо, на Кубку Європи з кільцевих перегонів European Touring Car Cup відомий гонщик Ігор Скуз звернувся до мільйонної аудиторії змагання із закликом купувати українські товари. На всіх п'ятьох етапах ETCC у Франції, Словаччині, Австрії, Бельгії та Італії автомобіль Скуза прикрашає напис Support Ukraine. Buy 482. Після успішного старту на змаганні вже 10 травня Ігор Скуз візьме участь у другому етапі першості Європи, що пройде у Словаччині.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
2231
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація