Київські повії перебираються з Окружної на Майдан і Хрещатик

Київські повії перебираються з Окружної на Майдан і Хрещатик

Столичні повії перебираються на Майдан

У міліції підтверджують, що "нічні метелики" перебралися в центр міста.

Київські "нічні метелики" перебралися на Майдан Незалежності. Сутенери пропонують послуги відвідувачам площі, роздають візитки та описують дівчат.

Киянин Анатолій розповідає, що його разом з другом переплутали з клієнтом, коли вони виходили з метро "Майдан Незалежності".

"Підійшла жінка і запитала: "Ви приїхали в Київ на Майдан?". Вона сказала, що в центрі є дівчата, з якими можна розважитися. Ціну назвала від 300 грн. за годину", - розповів киянин.

Як пишуть Вести, у міліції підтверджують, що жінки легкої поведінки перебралися на Майдан. Навколо Хрещатика з'являються борделі.

"Всі ці факти ми фіксуємо і потім всіх дівчат притягнемо до відповідальності. Судячи з того, що зараз з Окружної зникли дівчата, які надавали інтимні послуги, ми робимо висновки, що всі вони на Майдані", - говорить начальник управління боротьби зі злочинами торгівлі людьми Андрій Небитов.

Крім самого Майдану, популярні місця - Хрещатик і Бессарабка.

"Ми сюди перебралися з іншого району, нас зараз там "менти" ловлять, а тут спокійно - вони бояться, що на Майдан ходити. Квартир, що здають, навколо Хрещатика повно: всі зараз під борделі знімають. Ціни різні - від 150 грн. Мітингувальники теж підходять, але безкоштовно нічого не отримують", - кажуть повії.

Раніше повідомлялося, що в Україні за згодою міліції легко відкривають притони з повіями.

Повʼязані теми:

Наступна публікація