Київські підлітки видряпалися на дах вагону та отримали удар 27 тисяч вольт напруги

Дата публікації
Перегляди
3610
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київські підлітки видряпалися на дах вагону та отримали удар 27 тисяч вольт напруги

Безглузді розваги підлітків завершилися трагедією

Один хлопець загинув, за життя іншого в реанімації борються лікарі.

Смертельні розваги влаштували в столиці четверо підлітків. Вони намагалися перелізти через цистерни вантажного потяга, який ненадовго зупинився на коліях, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Від ураження струмом один хлопець загинув. Його товариш зазнав тяжких опіків.

16-річний Олександр, який дивом залишився живим, зараз перебуває в реанімації. Досі зберігається загроза його життю. Окрім опіків, у хлопця часткова амнезія, черепно-мозкова травма від падіння. Електрострумом також вражені внутрішні органи.

"Лікування буде дуже дорогим, а підсумок лікування буде залежати від наявності медикаментів і стану дитини – наскільки пошкоджені її органи. Від імунної системи – чи зможе організм витягнути цю надважку травму", - розповіла доктор медичних наук Ольга Коваленко.

У столиці загинув підліток, який перелазив через вантажний потяг

У столиці загинув підліток, який перелазив через вантажний потяг

Двоє інших підлітків не встигли вибратися нагору – це їх і врятували.

Трагедія сталася у Дарницькому районі столиці. Міліцію вцілілі підлітки запевняли, що таким чином вирішили скоротити дорогу.

Однак на залізниці кажуть, що діти, які полюбляють кататися на поїздах, є серйозною проблемою останнім часом. Лише від початку року вже восьмеро дітей таким чином були вражені електрострумом і двоє з них загинули.

"Є в нас такі групи, вони в соцмережах як "зачепінг". Діти катаються на дахах вагонів, фотографуються. Електродуга – 27 тисяч вольт. Вона пробиває і півметра, і метр. За це діяння будуть відповідати батьки, як це не тяжко казати", - пояснив керівник кримінальної міліції у справах дітей Олександр Хомич.

Як уже повідомлялося, на Київщині під потяг стрибнув столичний суддя.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3610
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація