Київські магазини обіцяли до опівночі завалити хлібом

Дата публікації
Перегляди
1227
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київські магазини обіцяли до опівночі завалити хлібом

Хліб в столичні магазини обіцяють підвозити до ночі / Фото: ТСН.ua

Сьогодні пекарі отримали на 39% більше замовлень, ніж зазвичай.

Найбільший виробник хлібобулочних виробів в Київському регіоні компанія "Київхліб" повідомляє, що ситуація з доставкою хлібобулочної продукції в торговельну мережу столиці і області стабілізується.

Як передає УНІАН, згідно з повідомленням, у понеділок більше 1 тис. торгових точок були забезпечені хлібом згідно замовлення.

При цьому 25 березня компанія отримала на 39% більше замовлень, ніж зазвичай. Виконати їх компанія мала намір до 15.00. Доставка хлібобулочних виробів в проблемні точки столиці та області, згідно з розпорядженням керівництва "Київхлібу", буде продовжена до півночі.

У компанії також відзначили, що перебоїв з виробництвом хлібобулочної продукції в період з 22 по 25 березня не було.

Нагадаємо, за минулі дві доби в Києві в результаті сильного снігопаду випало понад 40 млн. тонн снігу. У місті паралізована робота громадського транспорту, за рідкісним винятком ходять деякі автобуси, в штатному режимі працює метро. У столиці введено режим надзвичайної ситуації, утруднена доставка в магазини продуктів першої необхідності.

В магазинах і супермаркетах столиці зник хліб, а місцями, як пишуть кияни в соцмережах, білий хліб вже продають по 10 грн.

Також супермаркетах Києва станом на середину дня 25 березня спостерігається серйозний дефіцит овочів і фруктів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1227
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація