Київські комунальники встигають залатати одну яму за 60 секунд

Київські комунальники встигають залатати одну яму за 60 секунд

В Києві залатали вже 12 тисяч ям / Фото: Сегодня

У столиці почали активно ремонтувати дороги.

За два дні "Київавтодор" встиг залатати приблизно 12 тис. ям і обіцяє до 20 квітня зробити гладеньким весь Київ, пише "Сегодня".

Латати ями комунальники почали у "найзаторнішому" місці Києва - на вул. Гетьмана. Саме тут ще тиждень тому було близько сотні ям.

"Для того, щоб встигнути "остудити" розчин до того, як у нього влетить якийсь автомобіль, ми ремонтуємо дорогу цілим кортежем: попереду їде автомобіль-казан "Мадро", який перевозить і підтримує температуру розчину, за ним - машина з щебенем, машина-"прикриття" і ще одна з компресором", - розповідає головний інженер ДЕУ Солом'янського району В'ячеслав Хмарський.

"Так по технології треба: якщо діаметр ями знизу і зверху буде відрізнятися, то латка швидко відлетить, а так і 5 років може протриматися", - додає інженер.

Проте, робочі одразу кривляться, мовляв, п'ятирічну гарантію на "латку" можна дати, якщо вона не буде розмиватися водою, водії не будуть в цьому місці різко гальмувати тощо.

Робітники кажуть, що одну яму латають за хвилину. Журналісти засікли - не брешуть. Болюча тема тут і крадіжки бетону.

"Це придуманий городянами міф, що на ямочному ремонті можна щось вкрасти. Тут кожна яма під розрахунок, а в машині з асфальтобетоном є навігатор, через який керівництво відстежує, ухилився ти від маршруту чи ні", - говорить Хмарський.

Самі робітники кажуть, що водії часто зупиняються і просять продати бетон, на що їм відповідають - якщо хочеш дірку в машині, бери скільки зможеш.

У планах "Київавтодору" відремонтувати до 20 квітня ще 90 тис. кв. м. ям, говорить гендиректор "Київавтодору" Георгій Глинський. "Але ремонти будуть проводити лише вдень. Вночі температура повітря занадто низька, матеріал не візьметься".

Нагадаємо, комунальна корпорація "Київавтодор" 23-24 лютого здійснила ремонтні роботи на дорожньому покритті низки вулиць столиці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація