Київські комунальники "поховали" тисячі трояндових кущів на 12 млн грн

Київські комунальники "поховали" тисячі трояндових кущів на 12 млн грн

Тисячі трояндових кущів засохли або зав'яли / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

У столиці "трояндовий" скандал. 

У Києві набирає обертів "трояндовий" скандал: столичні комунальники за 12 млн грн закупили та висадили півмільйона трояндових кущів, більшість з яких загинули. Вдруге втілити квіткову програму в життя "Київзеленбуд" обіцяє восени, йдеться у сюжеті "ТСН. 19.30".

Так, з клумби біля Флорівського монастиря зникли півсотні кущів троянд, які навесні урочисто посадила київська влада. Засохлі квіти, один кущ яких коштує близько 50 грн, викинули на смітник. Зараз тут чорнобривці та інші скромні квіти. Весь час за проростанням стежать безхатьки. Ґвалт про сухі троянди вони підняли ще на Великдень. Кажуть, що за квітами не слідкували належним чином.

У Києві вибухнув трояндовий скандал

У Києві вибухнув трояндовий скандал

На іншій столичній клумбі замість червоних і жовтих троянд журналісти знайшли пирій та лободу.

Тепер тільки сухі патички та лисі клумби сповіщають про реалізацію програми "Кожному киянину - по троянді". Проте у "Київзеленбуді" не збираються зупинятися на досягнутому. Й з осені планують знов втілювати програму у життя, для чого вже почали встановлювати зрошувальну систему за 5 млн грн.

Таким чином у київські трояндові поля вже закопали 17 млн грн. Але троянд на клумбах кияни поки що не помітили. Кажуть, найбільше цвіте польових.

Нагадаємо, троянди - найулюбленіші квіти українців на День Валентина

Повʼязані теми:

Наступна публікація