Київські чиновники їдуть до Італії розбиратися з Бріоті, які підмінили "не в Україні"

Київські чиновники їдуть до Італії розбиратися з Бріоті, які підмінили "не в Україні"

Мазурчак: Встановлено, що підміни в Україні не було

Столична влада впевнена, що дорогі каштани підмінили в Італії.

Представники київської влади вирушать до Італії для з'ясування ситуації з підміною саджанців каштанів, висаджених навесні на Хрещатику.

"Ми готуємо на понеділок поїздку в Італію наших представників у цю фірму. Плануємо, що поїде заступник голови Шевченківської районної держадміністрації і садівник, який є переможцем тендеру з постачання", - повідомив радник голови КМДА Олександр Мазурчак.

Читайте: З Хрещатика приберуть "фальсифіковані" каштани та ще раз куплять дорогі Бріоті

Він підкреслив, що поставлені саджанці не відповідають супровідним документам, в яких вони записані як каштани Бріоті.

За словами Мазурчака, Шевченківське управління зелених насаджень вже підготувало претензію ТОВ "Професійний садівник", яке виграло тендер на постачання саджанців і придбало їх в італійської фірми.

Мазурчак також повідомив, що "Професійний садівник", у свою чергу, підготував таку саму претензію до італійської фірми-постачальника.

"Вже встановлено, що підміни в Україні не було", - заявив чиновник.

За його словами, висаджені на Хрещатику каштани восени будуть пересаджені в інші місця на території Києва, якщо виявляться стійкими до молі та спеки.

Нагадаємо, навесні на Хрещатику були висаджені 289 саджанців каштанів, з них 115 були придбані за спонсорські кошти, решта - за рахунок коштів міського бюджету. Передбачалося, що з бюджету буде виділено 980 тисяч грн, але поки постачальникам заплатили лише половину цієї суми.

Повʼязані теми:

Наступна публікація