Київські бюджетники можуть не отримати виплати до Нового року

Київські бюджетники можуть не отримати виплати до Нового року

Виплати київським бюджетникам під загрозою зриву / Фото: Дзеркало тижня. Україна

В.о. голови КМДА Анатолій Голубченко, каже, що київська влада шукає можливості виплатити зарплати киянам.  

Через зрив сесії Київради місто не може заплатити сотням тисяч киян чесно зароблені ними гроші. На даний момент не знайдено можливостей, які дозволили б виплатити вчителям та лікарям надбавки і розрахуватися з боргами по зарплатах перед "Київпастрансом" без відповідного рішення органу самоврядування київської громади. Однак міська влада продовжує консультації з урядом, щоб знайти вихід і встигнути цього року направити вже виділені з держбюджету гроші на виплати киянам.

Про це розповів журналістам під час брифінгу перший заступник голови Київської міської держадміністрації Анатолій Голубченко.

- Якби сьогодні вранці на сесії було прийнято рішення, то вже сьогодні ввечері люди почали б отримувати гроші. Але сесію зірвали, і нам доводиться шукати інші рішення. Ми ведемо консультації з усіх напрямків. Я дзвонив прем'єр-міністру, і він по телефону дав доручення, ми зараз активно працюємо з Мінфіном. Можливо, буде задіяний бюджетний комітет Верховної Ради. Ми повинні зробити все, щоб люди отримали зароблене, можливо це буде 30 або 31 грудня. Але навіть якщо це рішення буде затверджено в останній день, я не знаю, що нам скажуть люди, які не встигнуть отримати свої гроші цього року ... - поділився переживаннями Голубченко.

За його словами, тема виплат людям повинна бути першочерговим для всіх органів влади.

"Я не знаю більш важливих питань, ніж ті, що стосуються забезпечення нормального життя людей. Саме ці питання і повинні були розглядатися на сесії. Зібралося депутатська більшість , обрали лічильну комісію , ухвалили порядок денний, проголосували за перше запитання. Але потім втрутилися люди , які загралися в політику, люди, які мають одну мету - влада. Люди, які спочатку " мирно" захопили будівлю КМДА, потім " мирно" побудували барикади, сьогодні " мирно" зірвали сесію. Я повинен назвати тих, хто це зробив - це народні депутати Мірошниченко, Бригинець, Павловський, Іллєнко, Одарченко. Я був упевнений, що не знайдеться політиків, які готові підняти руку на соціальні питання. Але вони знайшлися", - зазначив перший зам голови КМДА.

Голубченко вважає , що кияни на Майдані не заслуговують таких вождів.

"Такі лідери не можуть влаштовувати киян, які вийшли на Майдан за покликом серця, за євроінтеграцію і право жити за європейськими нормами", - упевнений Анатолій Голубченко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація