Київське звалище щодня душить смородом ціле село і зробило там воду жовтою

Київське звалище щодня душить смородом ціле село і зробило там воду жовтою

Найдужче тхне, коли надворі туман

Аби розповісти про свою проблему, селяни влаштували виставу.

Під міністерством екології сьогодні мітингували. Жителі селища Підгірці, що під Києвом, вимагали закрити найвідоміше столичне звалище.

Дружина військового Лариса Дмитрівна у Підгірцях живе вже двадцять років. Весь цей час – мріє переїхати. "Цей запах – це ж нестерпно! Звалище знаходиться наверху, село – в низині. Якщо немає вітру, немає ніякого руху повітря – ми задихаємося тут, ми реально задихаємося!", - скаржиться жінка, йдеться у сюжеті ТСН.

Жінка каже, найдужче тхне, коли надворі – туман. У такі дні тут навіть дітей з квартир не випускають.

"Це не тільки влітку, це будь-яку пору року. Я думаю, це пов'язано з тим, що якась технологія порушується!  Вода жовта, неможливо її пити, ми з дідом потравилися, животи болять", - скаржиться жінка.

Будинок Ніни Петрівни розташований на вулиці, від якої до звалища – кількасот метрів.

Навпроти її подвір'я – колонка, з якої беруть воду всі місцеві жителі. Жінка каже, кілька разів на місяць вода тут – жовтіє. Підозрює – через стоки із звалища.

Аби показати, що звалище – це погано, селяни цілу виставу  влаштували. Нині звалище у Підгірцях – це величезний полігон на п'ятдесяти шести гектарах. Сюди звозять відходи зі столиці та околиць.

Скільки непотребу там нині назбиралося – невідомо. Ще рік тому сюди завозили кілька десятків машин сміття щодня. Нині – у рази більше, кажуть селяни – близько 250 машин.

 Пляшку фільтрату місцевої води і звернення селяни та активісти планують передати міністрові. Там же обіцяють розібратися з проблемою.

Під міністерством екології сьогодні мітингували проти столичного звалища

Під міністерством екології сьогодні мітингували проти столичного звалища

Повʼязані теми:

Наступна публікація