Київське метро посилює заходи безпеки через вибухи в Брюсселі

Дата публікації
Перегляди
1003
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київське метро посилює заходи безпеки через вибухи в Брюсселі

Фото: УНІАН

Через вибухи в метро і аеропорту Брюселя, в режимі посиленої безпеки працює і київська підземка 

У Києві метрополітен перейшов на роботу в посиленому режимі безпеки. Про це повідомила директор прес-служби КП "Київметрополітен" Наталя Макогон, передає "УНІАН".

Застосування посилених заходів безпеки, Макогон аргументувала терактами, які сьогодні відбулися в Брюсселі.

"Заходи безпеки в метрополітені підвищені вже давно. Україна два роки перебуває в стані війни, нещодавно були теракти в Стамбулі. У метро регулярно надходять неправдиві повідомлення про мінування, тому ми постійно працюємо в посиленому режимі безпеки", - сказала вона.

Поміж тим, за її словами, у метро пасажирів попереджають про можливі екстренні ситуації та плани евакуації. Що ж стосується безпеки пасажирів, то Макогон наголосила, що цим займається поліція.

Нагадаємо, що сьогодні у зв'язку з терактами в аеропорту та метрополітені у Брюсселі, аеропорт "Бориспіль" скасував рейси до столиці Бельгії.  Авіакомпанія МАУ повідомила про скасування всіх рейсів до Брюсселя 22 березня.

Пасажирам запропонують квитки на рейси до найближчих міст. Людям запропонують за можливістю рерутинг рейси до Парижа та Амстердама.

Окрім того, в посиленому режимі безпеки працює також і столичний аеропорт "Київ". Варто зазначити, що аеропорт посідає друге місце за показниками пасажиропотоку.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1003
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація