Київське екскурсбюро пропонує на один день стати "психом"

Київське екскурсбюро пропонує на один день стати "психом"

Під час екскурсії можна приміряти гамівну сорочку / Фото: 2+2

Незвичайна екскурсія обійдеться дешево – лише 50 грн.

Одне з екскурсійних бюро Києва пропонує бажаючим сходити до справжньої божевільні і відчути себе на місці психічно хворого, йдеться у сюжеті "Новин 2+2".

Погуляти територією головної психлікарні Києва, все розглянути, а насамкінець ще й приміряти гамівну сорочку стане усього у півсотні гривень.

Біля підніжжя Кирилівської церкви екскурсовод Наталя перевіряє квитки бажаючих поринути у дивний світ психічно неврівноважених.

Кілька хвилин дівчина розповідає про саму церкву, а потім легким маневром обводить групу повз святині і вже опиняється у дворі психлікарні. Дорогою зачитує вирізки зі статей про заклад. Потім ще водить подвір'ям і демонструє, чим займаються психи на дозвіллі.

Щоб остаточно відчути себе частиною місцевості, туристам дають приміряти гамівну сорочку. Після екскурсії задоволеними залишаються одиниці - мовляв, екскурсія не варта 50 грн. Кажуть – просто "розвод", бо все це можна було в інтернеті почитати, а потім походити тими самим маршрутами.

При цьому головний лікар психлікарні каже, що жодна людина з ним питання екскурсій не узгоджувала – ходять самовільно. Хоча в екскурсбюро журналістів переконували у зворотньому.

Кореспондент "Новин 2+2" Євгеній Агарков

Дивіться детальніше у сюжеті:

Київське екскурсійне бюро пропонує один день побути психічнохворим

Київське екскурсійне бюро пропонує один день побути психічнохворим

Повʼязані теми:

Наступна публікація