Київська влада заперечила причетність до знесення ринку на Ревуцького

Київська влада заперечила причетність до знесення ринку на Ревуцького

Хто саме проводив демонтаж і бився з підприємцями – незрозуміло.

У Києві на вулиці Ревуцького вранці відбулося протистояння між комунальниками та власниками МАФів, які трощили бульдозерами. Обидві сторони пустили в хід каміння та кийки, а поліція намагалася розборонити конфліктуючі сторони, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На ринок приїхали також зо п'ять десятків молодиків у зеленому одязі – такі ж останнім часом допомагають зносити ринки по всьому Києву. Обличчя від камер вони ховали, а коли розв'язали сутичку з підприємцями, напали і на знімальну групу, внаслідок чого допомога медиків знадобилася відеооператору.

У мерії не відповіли, хто причетний до знесення ринку, а "Київблагоустрій" із себе відповідальність за це зняв. Підприємці ж запевняють, що торгують вагонкою, гардинами і сантехнікою цілком законно, хоча документи не показують. "Хочуть нас незаконно витіснити звідси, забудувати багатоповерхівками, озеро засипати наполовину", - каже Андрій Фомін.

Попри активність тих, хто зносив торгові точки, приблизно дві третини кіосків вціліли. Підприємці готові їх боронити надалі та навіть перекривати великі автомагістралі на знак протесту.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація