Київська поліція врятувала напівзамерзле тримісячне немовля

Київська поліція врятувала напівзамерзле тримісячне немовля

3-місячну дитину привезли до Києва на обстеження / Фото: Facebook/Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба

Дитина перебувала на вулиці з п'яними батьками.

Поліцейський патруль у Києві виявив на вулиці напівзамерзлу 3-місячну дитину та п'яних батьків. Про це написав у своєму Facebook Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба.

Кулеба повідомив, що йому зателефонував поліцейський Дмитро Крештофов о 21 годині, пояснив ситуацію та запитав, що робити.

"Маля було настільки знесилене, що навіть не плакало- видавало лише ледь чутні звуки. Не буду довго розповідати, як Дмитро знайшов мій номер, але після розмови, поліцейський повіз малого в ОХМАТДИТ. Батьків дитини відвезли до райвідділку міліції", - розповів Кулеба.

З'ясувалось, що ця родина мешкає у Полтавській області, а до Києва приїхала показати тримісячного Даню лікарям – дитині за місяць після народження робили операцію на серці і тепер мали провести планове обстеження.

Хлопчик перебуває у лікарні / Фото: Facebook/Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба

Зараз хлопчик лежить в лікарні, батьки за весь цей час до дитини не прийшли. Як повідомляє уповноважений, службою у справах дітей з'ясовуються всі обставини і найближчим часом буде прийнято рішення щодо подальшої долі Данилка. У дитини складна патологія серця, необхідна ще одна операція.

Повʼязані теми:

Наступна публікація