Київська опозиція не витримала випробування снігопадом - експерт

Київська опозиція не витримала випробування снігопадом - експерт

Опозиції радять думати, коли піаритися / Фото: Сергій Лехкобит

Володимир Фесенко навів приклад, як у цивілізованих країнах влада і опозиція кидають розбіжності і разом вирішують проблеми, викликані стихією.

У розвинених демократичних країнах, коли мова йде про надзвичайні ситуації, політики відставляють політичні розбіжності в бік і починають спільно вирішувати проблему. Українські політики поки до таких дій не готові, вважає політолог Володимир Фесенко.

Коментуючи різку критику столичної опозицією міської влади Києва, Фесенко навів приклад дії західних політиків в аналогічних випадках.

"Наведу такий приклад. На завершальному етапі президентської кампанії в США Нью-Йорк і штат Нью Джерсі накрив буревій Сенді. Були руйнування, жертви. І, незважаючи на те, що йде президентська кампанія, вирішальний її етап, на те, що губернатор штату Нью Джерсі республіканець Кріс Крісті раніше дуже жорстко критикував демократа Обаму, вони кидають розбіжності і разом вирішують проблеми, викликані стихією. Наші політики поки не готові діяти таким чином", - сказав Володимир Фесенко.

"Я розумію, що ніхто не хоче робити подарунків опонентові, у нас це якось не прийнято, по-іншому мізки побудовані. Тим не менш, українським політикам треба навчитися розрізняти ситуацію, коли можна критикувати або піаритися, а коли дійсно необхідно всім об'єднуватися і вирішувати загальну проблему", - зазначив політолог.

Нагадаємо, раніше київська "Батьківщина" виступила з заявою про вимогу відставки голови КМДА Олександра Попова. "Для прибирання снігу столична влада створила оперативний штаб, вивели на дороги військову техніку і навіть закликали на допомогу громадян. Нам зібратися разом і вийти чистити проспект Перемоги, або може почати всім постити, тому що в магазини не завозять хліб?" - обурився народний депутат, голова київської "Батьківщини" Юрій Одарченко.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація