Київська міліція незаконно трощить МАФи і "давить" на підприємців - прокуратура

Київська міліція незаконно трощить МАФи і "давить" на підприємців - прокуратура

Демонтаж МАФів був незаконним

Правоохоронці не мали жодних дозволів на демонтаж кіосків.

У Києві працівники Голосіївського райуправління міліції незаконно зносили малі архітектурні форми, а сектор спецміліції чинить тиск на бізнес.

Про це свідчить перевірка, яку провела прокуратура в райуправлінні міліції за численними зверненнями киян, які надходять на телефон "гарячої лінії".

Працівники районного відділу державної служби по боротьбі з економічною злочинністю і сектору спецміліції систематично перевіряють підприємців з питань, що не належать до їхніх повноважень.

Міліціонери у вересні минулого року без відповідного дозволу перевіряли законність встановлення двох МАФів на вул. Васильківській, 34. Під час перевірки вони склали протокол огляду місця події і за допомогою техніки здійснили незаконний демонтаж торгових споруд.

"Натомість, за законодавством виняткове право зносити МАФи має КП "Київблагоустрій", фахівці якого до цієї перевірки не залучалися", - зазначили в прокуратурі.

За результатами перевірки прокуратура Києва внесла подання начальнику Голосіївського райуправління міліції з вимогою припинити незаконні перевірки підприємців і притягнути до відповідальності міліціонерів, які чинять тиск.

Нагадаємо, столична влада створила комісію, яка перевірить законність розміщення малих архітектурних форм в зелених зонах столиці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація