Фахівець каже, що жага екстриму насправді є захистом від якихось страшних проявів життя та дефіцитом любові.
У Києві з'явився конкурент Алена Робера - відомої на увесь світ "людини-павука", йдеться у сюжеті "Новин 2+2".
Француз, окрім підкорення хмарочосів, прославився ще й тим, що встановив рекорд із кількості затримань правоохоронцями.
Київський верхолаз у порівнянні із французом - лише павучок. Але і його просто таки карколомні витівки вже добре відомі і киянам, і столичним правоохоронцям.
Прізвисько 27-річного київського верхолаза - "mustang wanted". Звідки таке прізвисько, вже сам не пам'ятає, що означає - також не знає.
Він повзає без жодних страховок і при цьому не вважає себе "крейзі". Інтерв'ю на камеру принципово не дає, лиш з задоволенням дозволяє себе знімати, але за це іноді просить гонорари.
Троюрідний брат та супутник Павла Афоня теж підкорює висотки і при цьому ще й встигає все фільмувати, а потім викладати ролики в мережу.
Через цю цікавість у хлопців іноді виникають проблеми з міліцією. Хоча закону вони не порушували, але свідки скаржаться на їхні вилазки. У міліції відповідають - хлопці екстремалять у межах закону. Але якщо не дай боже станеться лихо - відповідатиме власник об'єкта.
"Перше, до чого вони прагнуть - це звичайно ж привернути до себе увагу, достатньо ризикованим способом. Балансування на межі смерті психологи розцінюють як страх життя", - каже психотерапевт Олександр Степанов.
Фахівець стверджує, що хлопцю не вистачає любові, щоправда в якому вигляді - знає лише Паша.
"Екстремальні види діяльності, спорту і т.д. - це по суті справи захист від якихось страшних проявів життя", - додає експерт.
Комплекс чи ні - Паша не каже. А гроші із глядачів бере, бо хоче долати об'єкти за кордоном, мабуть так, як це робить французька людина-павук Ален Робер.
Кореспондент "Новин 2+2" Євгеній Агарков