Київрада вирішила побудувати в столиці новий мікрорайон

Київрада вирішила побудувати в столиці новий мікрорайон

В столиці буде новий житловий район / Фото: Сегодня

Відповідне рішення було прийнято на засіданні сесії Київради.

 Київрада затвердила детальний план території майбутнього багатофункціонального житлового району на 388,5 га земель державного агрокомбінату "Пуща-Водиця", що прилягають до вул. Маршала Гречка та просп. Правди в Подільському районі, пише УНІАН.

Читайте: У Києві старий сосновий парк вирубують під житловий комплекс

Відповідне рішення було прийнято на засіданні сесії Київради 22 травня.  За затвердження розробленого в "УкрНДІпроектреставрація" ДПТ проголосували 76 з 96 зареєстрованих в залі депутатів.

В основних характеристиках ДПТ вказано, що чисельність населення нового району становитиме майже 63 тис. осіб. Житловий фонд, що буде створений в містечку, - 1,87 млн кв. метрів (33 тис. квартир). Передбачена поверховість забудови - 12-23 поверхи. 

Планується побудувати дитячі дошкільні заклади на 2 тис. 140 місць, загальноосвітні школи на 7 тис. 170 місць, а також поліклініки з розрахунку 1,5 тис. відвідувань за зміну, стаціонар на 890 ліжок. 

В ДПТ зазначено, що зелені зони загального користування розташовуватимуться на 35 га. Вказано, що протяжність ліній наземного громадського транспорту становитиме 12,7 км.

Повʼязані теми:

Наступна публікація