Київрада вимагає введення санкцій до "Укррослізингу" через борги столичного метро

Дата публікації
Перегляди
695
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київрада вимагає введення санкцій до "Укррослізингу" через борги столичного метро

Фото: УНІАН

Відповідне звернення підтримали 89 депутатів.

Київрада звернеться до уряду, Ради, РНБО та президента Петра Порошенка з клопотанням про застосування санкцій до ТОВ "Укррослізинг", яке вимагало заарештувати рахунки київського метрополітену. 

Про це повідомляє Київрада.

"Київська міська рада розцінює дії ТОВ "Укррослізинг", як структури прямо афілійованої з країною-агресором – Російською Федерацією, як такі, що спрямовані на здійснення прямої економічної агресії проти України. Такі дії загрожують національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності нашої країни, порушують інтереси суспільства та держави, призводять суттєвих майнових втрат і створюють перешкоди для сталого економічного розвитку", - наголосив депутат Київради Олександр Харченко.

У 2009 році тодішня столична влада уклала договір про придбання 100 вагонів метро на умовах фінансового лізингу з компанією "Укррослізинг". У період з 2010 до 2013 роки Київ заборгував цьому підприємству майже 2 мільярди гривень.

За позовом цієї компанії суд арештував 100 вагонів столичного метро. А днями, за постановою суду, виконавча служба арештувала рахунки "Київського метрополітену".

Саме тому Київрада просить унеможливити блокування роботи комунального підприємства "Київський метрополітен".

Нагадаємо, метрополітен у Києві може зупинитися через борги столичної підземки. Про це заявив мер міста Віталій Кличко. 

"Загрозлива ситуація склалася навколо боргу "Київського метрополітену", рахунки якого, як ви знаєте, арештовано за рішенням суду. Це пряма загроза паралізації роботи і зупинки столичного метро. Тобто, нас змушують сплатити старі борги, які хтось брав", - наголосив він. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
695
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація