Київрада виділила Ахметову частину своєї земельної ділянки для ЦУМу

Київрада виділила Ахметову частину своєї земельної ділянки для ЦУМу

Фото: УНІАН

Деякі депутати виступили проти виділення землі олігархам.

Київська міськрада дозволила поділити земельну ділянку, на якій розташована будівля столичної мерії, і передати її частину ТОВ "ЦУМ".

За таке рішення на засіданні Київради проголосували 65 депутатів.

Згідно з рішенням, земельна ділянка площею 1,5313 га на вул. Хрещатик, 36 поділена на дві частини – площею відповідно 1,5245 га і 0,0068 га. Київраді припинено право постійного користування меншою частиною (0,0068 га), і ця частина передана ТОВ "ЦУМ".

Проти цього рішення висловилися фракції "Свобода" та "Батьківщина".

"Ми відстоюємо принципову позицію: ми не можемо виділяти земельні ділянки олігархам, які підтримують сепаратистів", - заявив депутат з фракції "Свобода" Руслан Андрійко, пояснивши, що має на увазі Ріната Ахметова.

"Є і просто містобудівна ситуація: у двір нашого будинку, практично на проїжджу частину, вилізло будівництво, якого там ніколи не було. Це просто захоплення території, призначеної для обслуговування нашої будівлі! Ну, не можна вже так принижувати себе!" - підтримав колегу-свободівця депутат від "Батьківщини" Володимир Бондаренко.

Як повідомлялося раніше, через реконструкцію ЦУМу розвалюється будівля Київради. Тріщини пішли по тротуару і по самій будівлі.

Центральним київським універмагом володіє компанія "ЕСТА Холдинг", яка входить до групи СКМ Ріната Ахметова.

Напередодні Дня Перемоги фасад ЦУМу був закритий величезним прапором України. Наприкінці квітня, після активізації сепаратистського руху в Донецькій області, на полотні, яке закривало будівлю до того, з'явився напис-звернення до Ахметова. На передній і правій бічній стінах невідомі написали запитання: "Рінат, ти зрадив Донбас чи продав?" і "Рінат, ти з Україною або з Кремлем?".

Фото: УНІАН

Повʼязані теми:

Наступна публікація