Київрада скасувала всі голосування через невідомого "кнопкодава"

Київрада скасувала всі голосування через невідомого "кнопкодава"

Фото: УНІАН

Кличко оголосив, що порядок денний через такі дії не затверджений.

Київська міська рада скасувала всі сьогоднішні голосування з розглянутих проектів порядку денного через виявлений факт неперсонального голосування одного з депутатів. Таке рішення після перерви оголосив мер столиці Віталій Кличко.

Зазначаться, що після вивчення відеоматеріалів виявили, що за депутата голосувала стороння людина. Депутатський корпус 98 голосами зі 103 скасував всі попередні голосування і вирішив провести по них нові голосування без обговорення.

Кличко дав доручення секретарю Київради Володимиру Прокопіву провести службове розслідування і з‘ясувати, хто була ця особа і як потрапила в зал, як до неї потрапила картка депутата для голосування. Крім того Кличко доручив вжити заходів, аби така ситуація не повторювалась, передає УНІАН.

"З цього дня буде діяти відповідне моє доручення, що в сесійну залу допускаються виключно депутати, працівники секретаріату, техперсонал та працівники КМДА. Ви бачили, що сьогодні в нас відбувалось в кулуарах. На жаль, це не додає авторитету, не додає поваги до нас. Кулуари для того, щоб депутати готувались до сесії, вивчали матеріали, спілкувались з пресою, надавали коментарі. А там відбувається ґвалт…Люди приходять з метою зірвати засідання, кричати", - наголосив Кличко.

Про те, хто була ця стороння особа, обіцяють повідомити на наступному пленарному засіданні. Станом на 19 годину депутати затвердили порядок денний та розпочали голосування спочатку.

Об'єднання "Самопоміч-Київ" розмістило відео з неправомірним голосуванням у соцмережі. Стверджують, що виявлена особа голосувала у секторі фракції "Єдність". Заявляють, що порядок денний було ухвалено 61 зі 120 голосів, а це означає, що голос недепутата став вирішальним. У вже скасованому порядку денному було виділення 448 млн. грн. для погашення боргів перед ПАТ "Київенерго" та ПАТ "Київводоканал", що "Самопоміч" називає "несправедливим до киян, які заплатили за комунальні послуги".

Водночас фракція "Батьківщини" у Київраді заявляє, що у голосуванні за затвердження порядку денного брав участь помічник одного з депутатів Київради фракції "Єдність".

Повʼязані теми:

Наступна публікація