Київрада скасувала дозвіл на забудову легендарного стадіону компанії сина Азарова

Дата публікації
Перегляди
1660
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київрада скасувала дозвіл на забудову легендарного стадіону компанії сина Азарова

Стадіон "Старт" в Києві мала забудувати компанія Олексія Азарова

За це рішення проголосували 84 депутати.

Київська влада скасувала дозвіл на забудову легендарного стадіону "Старт" та передачу компанії "Голден Хаус" земельної ділянки.

За відповідний проект рішення проголосували 84 з 97 зареєстрованих в сесійній залі депутатів Київради, пише УНІАН.

Як стало відомо, Київрада визнала таким, що втратило чинність, своє рішення від 26 лютого 2010 року про передачу ТОВ "Голден хаус" земельної ділянки для комплексної реконструкції стадіону "Старт", а також будівництва та експлуатації спортивно-оздоровчого комплексу та багатофункціонального житлово-офісного комплексу з приміщеннями торговельно-розважального призначення та паркінгом на вулиці Шолуденка, 26-28/4.

Зокрема, компанія-забудовник зобов'язана була побудувати новий маленький стадіон, а на території, що вивільниться - багатоповерхівки.

На розгляд засідання у середу, 4 березня, проект рішення внесла Тетяна Меліхова, глава тимчасової контрольної комісії Київради з питань перевірки легітимності рішень міськради, ухвалених після травня 2006 року. Вона також розповіла, що ця ініціатива була підготовлена за поданням земельної комісії та тимчасової контрольної комісії.

Нагадаємо, стадіон "Старт" у Києві мав забудувати син Азарова.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1660
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація