Київрада прийняла до розгляду петицію про знесення фасаду Театру на Подолі

Київрада прийняла до розгляду петицію про знесення фасаду Театру на Подолі

Фото: Roshen

Електронна петиція набрала більше 10 тисяч голосів.

Київрада розгляне електронну петицію щодо знесення чорного фасаду Театру на Подолі, який викликав масу критики у Києві. Про це йдеться на сайті міськради.

"Прийнято до розгляду петицію щодо знесення нового фасаду театру на Андріївському узвозі",- йдеться у повідомленні.

Зазначається, що петиція "Повернути історичний вигляд Андріївському узвозу, який є загальним спадком всього українського народу. Знести новий фасад театру, та зобов'язати повернути історичний вигляд будинку" набрала більше 10 тисяч голосів.

Міський голова Віталій Кличко вже доручив постійним комісіям Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування, а також із питань культури, туризму та інформаційної політики розглянути електронну петицію в установленому порядку.

Нагадаємо, 29 листопада урочисто відкрили фасад Театру на Подолі, зовнішній вигляд якого обурив киян. Відкриття самого театру заплановане на травень 2017 року. Головний архітектор столиці запевнив, що будівлю не буде здано в експлуатацію, поки вона не пройде міськбудівну комісію. Водночас директор театру навпаки будівлю нахвалив, і сказав, що вже внесли певні корективи у проект.

Театр на Подолі став героєм соцмереж

Театр на Подолі став героєм соцмереж

Повʼязані теми:

Наступна публікація