Київрада підтримала петицію про визнання вуличних котів частиною екосистеми міста

Дата публікації
Перегляди
3335
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київрада підтримала петицію про визнання вуличних котів частиною екосистеми міста

Фото: pixabay.com

За словами автора петиції, слід дозволити котам вільно жити та пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їхнього постійного перебування.

Комісія з питань ЖКГ підтримала петицію з проханням визнати безпритульних котів частиною міської екосистеми і надати їм необхідний захист.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Київради.

Автор звернення Вікторія Кирилюк зазначає, що в столиці спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замурування котів в підвальних приміщеннях житлових будівель.

"З метою захисту тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Києва та заборонити їх безпричинний вилов та вбивства", – наголошує автор петиції.

За її словами також слід дозволити котам вільно жити та пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їхнього постійного перебування, оскільки вони виконують вкрай важливу функцію природної дератизації – знищення гризунів.

На комісії з питань ЖКГ депутати також заслухали альтернативну точку зору мешканців Дніпровського району. Представники кількох будинкових кооперативів проти, аби безпритульні тварини безперешкодно проживали на дахах та у підвалах, адже можуть бути носіями низки небезпечних хвороб та провокувати алергічні реакції.

"Ми живемо у великому місті. Хтось висловлюється за, хтось проти. Нам потрібно завжди шукати компроміси і знаходити рішення, які б влаштовували обидві сторони. Всі питання, які відбуваються в місті, надзвичайно важливі. І якщо є підтримка громади тієї чи іншої петиції, ми не можемо залишатися осторонь. Тому профільні комісії мають розглянути звернення щодо визнання котів частиною екосистеми Києва та окреслити план дій", – наголосив Київський міський голова Віталій Кличко.

Проте постійна комісія Київради підтримала електронне звернення та доручила КМДА розробити цілісну програму реалізації петиції. Презентувати її мають уже за місяць. Також свій висновок мають надати фахівці з дотримання санітарних норм.

Нагадаємо, петиція "Визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Києва, дозволити їм вільно жити в підвалах, горищах та інших місцях їх постійного перебування та знищувати гризунів" набрала 10117 голосів та була прийнята до розгляду.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3335
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація