"Київпастранс" залишив будівельників без зароблених грошей

Дата публікації
Перегляди
639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Київпастранс" залишив будівельників без зароблених грошей

Люди третій рік не можуть отримати власні гроші

Трудовий колектив готується до акцій протесту.

Третій рік триває процес стягнення коштів з КП "Київпастранс" і виконання рішень судів, прийнятих на користь ВАТ "Трест "Київміськбуд-2". Будівельники не можуть отримати законно зароблені гроші за реконструкцію лінії швидкісного трамваю в 2011 р. Збори трудового колективу "Київміськбуд-2" прийняв рішення про проведення масових акцій для захисту своїх фінансових інтересів, повідомляє Цензор.Нет.

З 2008 по 2011 рік ВАТ "Трест "Київміськбуд-2" виконував роботи з реконструкції лінії швидкісного трамвая від вул. Старовокзальної до Великої Кільцевої дороги в Києві. Роботи проводилися за кошти місцевого бюджету.

У 2011 році реконструкциия була завершена, лінії швидкісного трамвая успішно здані в експлуатацію, але на сьогоднішній день КП "Київпастранс" має перед будівельниками заборгованість у 10 мільйонів гривень, яка підтверджена рішеннями суду та не заперечується самим комунальним підприємством.

Всі звернення і скарги будівельників з цього питання до органів влади результату не принесли.

У травні цього року відбулося найцікавіше, що змусило будівельників заговорити про акції протесту. Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради повідомив ВАТ "Трест "Київміськбуд-2", що програмою економічного розвитку Києва на реконструкцію швидкісного трамвая в 2014 р. виділено 10 мільйонів гривень (саме ту суму, яку повинні будівельникам). Протягом березня-квітня цього року гроші надійшли на рахунки КП "Київпастрансу", про що є відповідні документи.

Далі замість того, щоб віддати людям зароблене, КП "Київпастранс" не виконує рішення судів, зволікає і не погашає заборгованість, що змусило ВАТ "Трест"Київміськбуд-2" перейти на скорочений трудовий тиждень, що в майбутньому загрожує реальним безробіттям.

На зборах трудового колективу було піднято питання про необхідність проведення мирної акції - пікету на лінії швидкісного трамвая від вул. Старовокзальної до Кільцевої дороги Києва, оскільки без залучення уваги громадськості це питання вирішити практично не можливо.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація