Київ збільшиться на 2 тисячі гектарів, поглинувши острів та Коцюбинське

Київ збільшиться на 2 тисячі гектарів, поглинувши острів та Коцюбинське

Київ розширює кордони

Мешканцям Коцюбинського вже років з 10 обіцяють подарувати київську прописку.

Територію Києва хочуть збільшити на дві тисячі гектарів, йдеться в сюжеті ТСН.

Депутати Київради пропонують зробити столичними острів, заплавні території та кілька тисяч селян. За нові межі столиці голосувала комісія Київради, що опікується екологією.

Згідно нової мапи, до Києва хочуть приєднати 2075 гектарів землі 39-ти сільських рад.

Зокрема, київську прописку отримають заплавні територі поблизу Дарницького району. Нині тут поля, на яких мають постати висотки - "Осокорки-4".

Приєднати до Києва планують і все селище Коцюбинське. Коцюбинчани про те, що їх хочуть зробити киянами, вже чують років з десять, та не всі дивляться на це позитивно: "Якщо з нас зроблять Київ, то ми перетворимося на сміттєзвалище".

Читайте: Кияни встановлюють сумні рекорди падіння на льоду

Коцюбинське для столичних депутатів - ледь не стратегічний обєкт. Тутешнє керівництво начебто роздало понад 600 гектарів не свого лісу. Коли село стане Києвом, запевняють, ця практика припиниться.

Тим не менш селищного голову Коцюбинського Вадима Садовського дивує, як у Києві, ні з ким не порадившись, малюють нові межі. Для цього треба зібратись та все обговорити, вважає голова.

Обласна адміністрація про земельні столичні апетити говорити не захотіла. Відписались, що "ця інформація носить провокативний характер" і лишень для того, що хтось хоче слави.

Читайте: Київ купив у Львові пожежонебезпечні тролейбуси - ЗМІ

Столичний депутат Денис Москаль стоїть на своєму. Проект нових меж Києва, як того вимагає процедура, передадуть на узгодження області. Якщо там і не підтримають, все одно документ передадуть далі - до Верховної Ради. А народні обранці, переконаний, його неодмінно схвалять.

"З наступного року мешканці Коцюбинського стануть щасливими киянами", - запевняє Москаль.

А щоб області не було так прикро, столиця і їй віддасть шматок своєї землі. За новим проектом з меж Києва виключають цілий острів Великий.

Територію Києва хочуть збільшити майже на дві тисячі гектарів

Територію Києва хочуть збільшити майже на дві тисячі гектарів

Повʼязані теми:

Наступна публікація