Київ заполонили приватні незаконні парковки "для своїх"

Київ заполонили приватні незаконні парковки "для своїх"

Більшість приватних паркових у Києві є незаконними

Проблему паркування в столиці ускладнюють саме стоянки

У Києві офіси, ресторани і навіть державні установи перегороджують кілька метрів проїжджої частини або тротуару, називають їх своєю парковкою і не пускають чужаків. Ледь не кожен метр у столиці відхопили підприємці, почепили таблички "тільки для власних клієнтів", а звичайним водіям туди зась, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У великих містах таблички з написами "тільки для клієнтів банку чи то ресторану" з'являються, як гриби після дощу. Кожен підприємець вважає за обов'язок відхопити частину проїжджої частини для паркування своїх клієнтів або працівників.

Читайте також: За непідготовлені парковки в Києві грошей вже ніхто не вимагає

Проте багато водіїв навіть і не здогадуються, що такі таблички є поза законом. Тому можна не звертати увагу на кремезних охоронців і сміливо паркувати свій автомобіль. Якщо немає знаків, які забороняють парковку, а висять лише бутафорські таблички, то водій має право паркуватися.

Читайте також: Львів відмовився від платної парковки

Схема розподілу стоянок "для своїх" надзвичайно проста: оператор із паркувань у столиці "Київтранспарксервіс" прикривається рішенням Київради, яке дозволяє здавати в оренду бізнесменам проїжджу частину і збирати з них по сімсот грн за місяць за одне парко-місце. Тому не клієнти закладу, кажуть на підприємстві, - персони нон ґрата в таких місцях. Виходить, кожен охочий за сімсот грн за місяць може орендувати собі місце посеред вулиці й облаштувати власний паркінг. Проте, рішення Київради, яке дозволяє таке, суперечить правилам дорожнього руху. У ДАІ підтвердили, що персональні таблички мають лише інформаційний характер і водії можуть самі вирішувати, паркувати власне авто чи ні.

Кореспондент ТСН Сергій Гальченко

Проблему паркування у Києві ускладнюють стоянки

Проблему паркування у Києві ускладнюють стоянки

Повʼязані теми:

Наступна публікація