Київ святкує День міста: куди піти та що подивитися. Афіша основних заходів

Дата публікації
Київ святкує День міста: куди піти та що подивитися. Афіша основних заходів

Святкування Дня міста на Софійській площі в Києві / УНІАН

Основні заходи відбуваються на Софійській площі в центрі столиці.

Святкування Дня міста на Софійській площі в Києві / УНІАН

Сьогодні, 31 травня, Київ уже третій День поспіль святкує День міста. Різні заходи відбуватимуться ще й завтра, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей.

Основні заходи, концерти, спортивні змагання відбуваються на Софійській площі.

ДЕНЬ КИЄВА НА СОФІЙСЬКІЙ ПЛОЩІ

30 травня — 1 червня, Софійська площа, Вхід – безкоштовно.

У програмі — виступи молодих виконавців та естрадно-симфонічного оркестру. У неділю о 18:00 буде танцювальний флешмоб "Вальс квітів". 1 червня о 19:00 – великий концерт до міжнародного дня захисту дітей за участю Олега Скрипки, Анни Сєдокової, Kishe, Тетяни Решетняк, Oleynik. Разом з відомими та молодими українськими артистами, на сцену вийдуть талановиті діти – вихованці "Академії сучасної освіти А+" та учасники проекту "Голос. Діти"

 

УВАГА! ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ КИЄВА!29 ТРАВНЯ-1 ЧЕРВНЯСОФІЙСЬКА ПЛОЩАНе пропустіть! Зустрінемо День Києва разом!...

Posted by Folk Ukraine on 27 травня 2015 р.

 

ДИТЯЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ "АРСЕНАЛ ІДЕЙ"

31 травня, 10:00, "Мистецький Арсенал". Вхід – 30 грн

У програмі — освітні проекти для дітей та підлітків. Заплановані творчі уроки з мистецтва, інтерактиви у просторі науки та робототехніки, дослідницькі хакатони, кінопрограма й театральні вистави, школи юних журналістів, фотографів, майстер-класи від школи діджеїнгу, події у вуличному парку археологічних досліджень.

 

ФОТОВИСТАВКА LETTERS ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ГРУЗІЇ

27 травня — 9 червня, "М17", Антоновича, 102-104, Вхід – безкоштовно.

У програмі — фотопроект грузинського фотографа Ірми Шарікадзе, присвячений Дню незалежності Грузії. Виставка складається з кількох частин, зокрема, 19 фоторобіт різного формату, відео "Сон Фріди" та інсталяції.

 

ФЕСТИВАЛЬ МІСЬКИХ ПРОЕКТІВ "PRO МІСТО"

31 травня, парк ім. Пушкіна. Вхід – безкоштовно.

У програмі — лекції та дискусії про розвиток міста, виступи іноземних урбаністів, тематичні майстер-класи й воркшопи, спорт та концерти просто неба.

 

КІНОФЕСТИВАЛЬ NEW VISION INTERNATIONAL SHORT FILM FESTIVAL

31 травня, 19:00, кінотеатр "Київ". Вхід – 70 грн.

У програмі — щорічна добірка нових короткометражних фільмів з усього світу. Фестиваль має три програми, у кожній з них по 8-9 стрічок.

 

ФЕСТИВАЛЬ КУЛЬТУРИ НАРОДІВ ПОДОЛУ

31 травня, 12:00, Контрактова площа. Вхід – безкоштовно.

У програмі — екскурсії німецькими адресами Подолу, куштування страв польської, литовської та грецької кухонь, читання на їдиш, виставка малюнків дітей вірменської діаспори, концерти національної музики, дитячі творчі майстерні. Мета фестивалю — познайомити киян та гостей міста з історією та сьогоденням народів Подолу.

 

МУЗЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ІСТОРИЧНИЙ КИЇВ"

31 травня, 12:00, Музей історії України, Володимирська, 2. Участь в екскурсіях – 50 грн.

Екскурсія "Прогулянка Княжим градом" для сімейного відвідування та перформанс на сходах музею.

 

ТУРИСТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "У ГОСТІ ДО УКРАЇНЦІВ"

31 травня, 12:00, Ботсад імені Фоміна. Вхід – безкоштовно.

У програмі — виступи музичних колективів, ярмарок страв та напоїв, вироблених у різних областях України, майстер-класи з гончарства, петриківського розпису, ковальства, виконання гопака, коломийок. Мета заходу — презентувати туристичний потенціал регіонів України.

 

КІНОФЕСТИВАЛЬ "ВЕЛИКІ КОРОТКІ МЕТРИ"

30 травня — 11 червня, 17:00-19:00, кінотеатр "Київ". Вхід – 50 грн.

У програмі — щорічний проект Національного центру Олександра Довженка. Основу добірки складають дипломні короткометражні роботи класиків українського кінематографа, зняті у 1980-х. У ці роки вже частково відкривається "залізна завіса", і радянські митці отримують доступ до величезного обсягу західної культури ХХ століття.

 

KYIV OPEN AIR: "МУШЛЯ ДЖАЗ"

31 травня, 16:00, Маріїнський парк. Вхід – безкоштовно.

У програмі — міський джазовий фестиваль, який триватиме до жовтня, події відбуватимуться щовихідних. Щосуботи будуть джазові концерти, щонеділі – джем-сейшни просто неба. Крім концертів, у програмі "Мушля Джаз" – майстер-класи, ярмарки хенд-мейду, виставки, воркшопи, благодійні проекти. На відкритті фестивалю гратимуть тріо Наталі Лебедєвої, "Foton21", квартет Богдана Гуменюка, Panivalkova.

 

ПРОБІГ ПІД КАШТАНАМИ

1 червня, 10:00, Михайлівська площа, реєстрація на пробіг від 08:30 до 09:50. Участь – 100 грн.

У програмі — 23-й благодійний пробіг на День міста. Маршрут: Михайлівська площа — Володимирський проїзд — Софійська площа — Володимирська — площа Льва Толстого — розворот на Великій Васильківській та пробіг у зворотному напрямку.

Також відбудеться "Забіг у ходунках" для дітей від шести місяців та забіг для дітей до семи років.

Зібрані кошти будуть направлені на благодійність — до Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

 

KYIV OPEN AIR: "АРКА ДРУЖБИ"

1 червня, 15:00, арка Дружби народів. Вхід – безкоштовно.

У програмі — концерти, майстер-класи, ярмарки хенд-мейду, спортивні змагання, кухні народів світу, кіно просто неба. У перший день літа виступають: "НастяЗникає", Black Balloon, Lakeway, Go A, "5Vymir", Fontaliza, Sinoptik.

Наступна публікація