Київ розпочинає будувати дитсадки на засадах державно-приватного партнерства – Ніконов

Київ розпочинає будувати дитсадки на засадах державно-приватного партнерства – Ніконов

Київська міська влада розширює мережу дошкільних навчальних закладів

Переможець конкурсу – ТОВ "ГАМАІНВЕСТ" – зобов'язується у термін не більше трьох років побудувати дитсадок загальною площею 1200 кв. м, який буде розраховано мінімум на 150 дітей.

Київська міська влада розширює мережу дошкільних навчальних закладів шляхом будівництва приватних дитсадків на засадах державно-приватного партнерства. Це дозволить частково вирішити проблему із нестачею місць у дитсадках Києва. Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ігор Ніконов під час підписання інвестиційного договору про будівництво дитячого дошкільного закладу на вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі столиці.

"Останніми роками черга до дитсадків зросла майже вдвічі – нині в ній зареєстровано 12 тисяч дітей. І будівництво приватних дитсадків за кошти інвесторів – це один із варіантів вирішення цієї проблеми. Адже таким чином ми зможемо розвантажити чергу до державних дитсадків за рахунок тих дітей, чиї батьки в змозі сплачувати за їхнє навчання", – сказав він.

За словами Ігоря Ніконова, згідно з умовами підписаного договору переможець конкурсу – ТОВ "ГАМАІНВЕСТ" – зобов'язується у термін не більше трьох років побудувати дитсадок загальною площею 1200 кв. м, який буде розраховано мінімум на 150 дітей.

"Крім того, інвестор має сплатити до міського бюджету 7 млн грн. Ці кошти підуть на відновлення повернутих до комунальної власності дитсадків", – додав він.

Перший заступник голови КМДА також зауважив, що найближчим часом буде оголошено проведення ще трьох інвестиційних конкурсів на будівництво приватних дитсадків у Дарницькому, Шевченківському та Солом'янському районах.

Орієнтовна вартість будівництва проекту – 28,9 млн грн. Площа земельної ділянки з цільовим призначенням під будівництво дитячого садка – 0,6 га.

За проектом триповерхова будівля повинна вміщувати до 150 дітей в загальних групах та ще 60 – у короткострокових. Крім будівлі закладу, на території мають бути розміщені спортивні та ігрові майданчики.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація