Київ ризикує зануритися в суцільний триденний затор через ремонтні роботи

Київ ризикує зануритися в суцільний триденний затор через ремонтні роботи

У Києві будуть проводитися ремонтні роботи / Фото: Сегодня

У столиці обмежать рух на двох мостах, у центрі і на виїзді з міста.

У Києві впродовж майже трьох днів буде обмежено рух транспорту в напрямку лівого берега по Московському мосту, повідомляє прес-служба ДАІ.

Читайте: Ремонтні роботи скували величезним затором частину проспекту Перемоги

Рух буде частково обмежено на низовій стороні мосту у першій смузі з 22:00 п'ятниці, 17 травня, до 16:00 понеділка, 20 травня.

Там будуть проводитися ремонтні роботи, пов'язані з заміною асфальтобетонного покриття.

Також у ці дні буде частково перекрито й інший столичний міст - міст Патона. У зв'язку з ремонтом залізобетонної плити і заміною деформаційних швів там буде обмежено рух у напрямку лівого берега з 8:00 18 травня до 20:00 19 травня.

Крім цього з 17 по 19 травня рух транспорту в обох напрямках буде заборонено на вул. Михайла Грушевського та Івана Мазепи (від вулиці Шовковичної до площі Слави включно), де будуть укладати асфальтобетонне покриття на всю ширину дороги.

Тривають ремонтні роботи з укладання нового асфальтобетонного покриття на проспекті Перемоги: у зв'язку з цим, з 6:00 15 травня до 6 ранку 20 травня 2013 року, на ділянці від Великої кільцевої дороги і до виїзду з Києва в напрямку Житомира, буде закрито рух транспорту.

Також у зв'язку з традиційним святкуванням Дня Європи на вихідних буде перекрито рух транспорту на Хрещатику - від Бесарабської до Європейської площі (з 21:00 17 травня до 07:00 19 травня).

Раніше повідомлялося, що найдовший київський затор минулого тижня розтягнувся лише на 4,8 км.

Повʼязані теми:

Наступна публікація