Київ прийняв видовищний фестиваль вогню

Київ прийняв видовищний фестиваль вогню

Київ прийняв видовищний фестиваль вогню

Найбільший у Східній Європі захід наступного року святкуватиме ювілей.

На Співочому полі столиці розпочався Київський фестиваль вогню. Понад 300 учасників зі всього світу з'їхалися, щоб продемонструвати майстерне володіння полум'ям, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Попри дощ та прохолодну погоду Русанівській канал по обидва береги вщерть заповнений глядачами. Подивитись на вогняне шоу прийшли сотні киян.

Це єдиний і найбільший у східній Європі фестиваль вогню – розповідає одна з його організаторів Олена Пілимська. Вже дев'ять років поспіль він збирає десятки тисяч глядачів зі всієї країни. Коли створювали файєр-фест, навіть не гадали, що він стане таким популярним.

"Ніхто не знав, що він виллється в таке велике масштабне дійство, котре збирає 20 тисяч глядачів і великий інтерес у публіки, в тому числі з інших країн", - розповідає Пілимська.

На Співочому полі розпочинається Київський фестиваль вогню

На Співочому полі розпочинається Київський фестиваль вогню

Росіянин Костянтин приїхав на фестиваль зі Смоленська. Мистецтво володіння вогнем опановує вже сім років. Зізнається – перед виступом трохи хвилюється. Він виступає із жердинами, ґноти яких на кінцях просочені гасом – найбезпечнішим з усіх видів пального. Про своє заняття каже – воно не набагато небезпечніше, ніж катання на сноуборді.

Своїм виступом росіянин залишився задоволеним. Каже, що даремно хвилювався: українська публіка – найтепліша з усіх.

"Дуже круто, мені дуже сподобалося. Фестиваль дуже класний. Для мене це рівень. Я завжди хотів на цей фестиваль потрапити", - зізнався учасник фесту.

Подивитись вогняне шоу кияни приходили цілими сім'ями. Не налякав навіть дощ. Найбільше виступи артистів оцінили найменші глядачі.

Тим часом в Австралії відбувається щорічний фестиваль світлаНеймовірні світлові композиції та 3D-шоу показуватимуть одразу у кількох частинах міста. Окрім них, на гостей фестивалю чекатимуть майже дві сотні музичних виступів та різноманітні форуми і дискусії.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Повʼязані теми:

Наступна публікація