Київ попрощався з видатним українцем Богданом Гаврилишиним

Київ попрощався з видатним українцем Богданом Гаврилишиним

Фото: Google

Економіст-патріот відійшов у кращий світ на 91-му році життя.

Київ прощається в Богданом Гаврилишиним. Один з найвідоміших українців сучасності, економіст і філософ зі світовим ім'ям пішов з життя у 90 років, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

Радник світових корпорацій і співзасновник Міжнародного економічного форуму в Давосі повернувся до України після багатьох років іміграції, аби допомогти будувати нову державу. Зранку з Міжнародного інституту менеджменту, який заснував Гаврилишин, в останню путь його проводжали учні. Ті, хто його знав, відзначають, що він завжди посміхався, а також наснажував навколишніх людей особливою позитивною силою. І навіть у 90 років мав таку радість в очах і любов до життя, що здавалося, що ніколи й не старів.

Як повідомлялося, видатний українець Гаврилишин помер 24 жовтняПро трагічну звістку у Facebook повідомив благодійний фонд, презеднтом якого він був.  "Останні хвилини свого життя Богдан Дмитрович провів у родинному колі у своїй квартирі в Києві", - йдеться у повідомленні. Тіло видатного економіста планують кремувати в Україні, а потім відвезти до Женеви.

Київ прощається з видатним українцем Богданом Гаврилишиним

Київ прощається з видатним українцем Богданом Гаврилишиним

Повʼязані теми:

Наступна публікація