Київ може потонути в пробках, якщо змінять ПДР - експерт

Дата публікації
Перегляди
2344
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київ може потонути в пробках, якщо змінять ПДР - експерт

Київ може потонути в пробках, якщо змінять ПДР / Фото: Радіо Свобода

У темний час доби українців хочуть вдягнути в спецжилети, які відбивають світло.

В Україні хочуть змінити правила дорожнього руху. Водіям не дозволятиметься їздити по місту швидше за 50 км/год, а пішоходам доведеться вночі вдягати жилети, які відбивають світло.

"Розглядаємо питання зниження швидкості в населених пунктах до 50 км/год (зараз 60 км/год). І введення штрафів за використання несезонних шин", - розповів директор центру безпеки дорожнього руху МВС Сергій Будник у коментарі Сегодня.

За порушення нових правил ще й збільшать штрафи. За керування несправним авто до 680 грн (зараз до 425 грн). За невикористання ременів безпеки - до 170 грн (зараз до 85 грн). За тонування скла - до 680 грн (зараз - 510 грн). Прийняти законопроект можуть вже на початку наступного року, після розгляду профільним комітетом.

Думки експертів розходяться: одні кажуть, що проект правильний, а інші навпаки – обурюються.

"Якщо його ввести, наприклад, у Києві - уявляєте, які будуть пробки?" - дивується прес-секретар проекту "Дорожній контроль" Єгор Воробйов у коментарі Вестям.

Нагадаємо, що в Україні збираються відчутно збільшити штрафи за "незначні" порушення ПДР. Кабмін схвалив законопроект про підвищення штрафів та направив його в Раду.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2344
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація