Київ може не впоратися із зимовим стихійним лихом через нестачу техніки

Київ може не впоратися із зимовим стихійним лихом через нестачу техніки

Києву може не вистачити машин для прибирання снігу / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Зима принесе безліч замовлень "промисловим альпіністам".

Київ може знову засипати снігом, а комунальники не впораються зі стихійним лихом, бо не вистачає техніки.

Столиці не вистачає мінімум 100 одиниць снігозбиральної техніки, а якщо повториться минулорічний снігопад, то потрібно мінімум 250 додаткових машин.

"Ми уклали договір на постачання 35 тисяч тонн солі для посипання доріг і 20 тисяч тонн піску. На перший час вистачить, потім докупаємо ще, щоб був запас. Минулої зими на посипання доріг пішло 45 тисяч тонн солі та близько 30 тисяч тонн піску. А ось парк снігоприбиральної техніки, на жаль, не поповнився. Зараз він укомплектований приблизно наполовину", - розповів гендиректор "Київавтодору" Петро Береговий в коментарі Сегодня.

Радість від майбутньої зими відчують хіба діти та "промислові альпіністи". Останні гарно зароблять на безлічі замовлень.

"Компанії нашого профілю в сезон не справляються з усіма замовленнями. Минулої зими заявок було дуже багато! Збити бурульки варто 20-35 грн за погонний метр, але якщо мова йде про великі брили, наприклад, на висоті 27-го поверху, то ціна набагато вища. Прибрати сніг коштує від 8 до 15 грн за метр", - розповіли в одній з профільних фірм.

Нагадаємо, що "народний синоптик" розповів про аномальні снігопади та пізню весну. Народний спеціаліст переконаний, що 30-градусні морози Україні не загрожують.

Повʼязані теми:

Наступна публікація