Київ майже наздогнав Москву за будівництвом торгових центрів

Київ майже наздогнав Москву за будівництвом торгових центрів

В Києві великими темпами будують ТЦ / Фото: tochka.net

Столиця України друга в Східній Європі за кількістю споруджуваних ТЦ.

Київ входить у трійку лідерів серед міст Східної Європи за кількістю споруджуваних торгових центрів, пише УНІАН.

Про це говориться в дослідженні консалтингової компанії Colliers International.

Компанія проаналізувала ринки торговельної нерухомості в основних містах Східної Європи, а саме: Москві, Санкт-Петербурзі, Варшаві, Будапешті, Празі, Києві, Бухаресті, Братиславі, Загребі, Софії, Белграді, Тирані і Афінах.

Обсяг площ на стадії активного будівництва в 12 найбільших містах Східної Європи склав близько 2 млн кв. м (орендована торгова площа), що збільшить загальну пропозицію торговельної нерухомості в регіоні більш ніж на 13%.

У Colliers International відзначили, що основними містами, в яких до кінця третього кварталу 2012 року будувалася найбільша кількість торгових центрів, стали Москва (1,034 млн кв. м) і Київ (354 тис. кв. м). Також висока активність на ринку Софії, де на стадії будівництва знаходиться 207 тис. кв. м торговельних площ. Ринки цих трьох країн становлять 85% загального обсягу площ, що будуються в Східній Європі, додали в компанії.

Раніше повідомлялося, що за театром оперети і перед стадіоном "Олімпійський" знову почнуть зводити скандальний ТЦ "Троїцький" заввишки 10 поверхів і підземним паркінгом на 500 машиномісць

Повʼязані теми:

Наступна публікація