Київ хочуть усіяти знаками заборони і вивезти на вулиці армію евакуаторів

Київ хочуть усіяти знаками заборони і вивезти на вулиці армію евакуаторів

В Києві активізують евакуатори / Фото: odessa-life.od.ua

Влада шукає шляхи полегшення роботи комунальників у зимовий час.

Київська влада має намір полегшити роботу снігоприбиральних служб.

Про це, як пише "Коммерсант-Украина" заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак.

"Є три можливих підходи. Перший - дозволити евакуацію, щоб можна було нормально прибрати дороги. Другий варіант - перейти на паркування за наступним принципом: по парних числах календаря займати одну сторону вулиці, по непарних - іншу. І третій - встановити нові знаки, що забороняють паркування на тих центральних вулицях міста, де спостерігається найбільше скупчення автомобілів",- заявив Мазурчак.

Він також зазначив, що евакуювати будуть тільки неправильно припарковані машини. "Якщо автомобіль стоїть під знаком, то його вивезуть, тому що він порушує правила дорожнього руху. Якщо він стоїть там, де це дозволено, то його просто переставлять на інше місце",- сказав чиновник.

Рішення про обмеження може бути ухвалене вже сьогодні.

Прес-секретар комунального підприємства "Київавтодор" Анатолій Галиновський розповів, що підприємство ініціювало введення паркування тільки з одного боку вулиці і дозвіл роботи евакуаторів ще наприкінці листопада.

Зазначимо, минулого року співробітники "Київавтодору" під час прибирання снігу активно залучали евакуатори, що викликало бурхливі протести водіїв. Тоді голова КМДА Олександр Попов пояснював, що припарковані автомобілі тільки переставляли на вже очищені ділянки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація