Київ готує плани евакуації Подолу, Оболоні, Русанівки та інших районів

Дата публікації
Перегляди
3296
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київ готує плани евакуації Подолу, Оболоні, Русанівки та інших районів

Київ готується до евакуації

У Київській міській державній адміністрації підтверджують, що місто готує план евакуації для тих районів столиці, яким загрожує підтоплення.

Зокрема, за словами виконуючого обов'язки першого заступника голови КМДА Анатолія Голубченка, можуть бути підтоплення в районі Подолу, Оболоні, Поштової площі. "Вони локальні, можуть перекрити дорогу, в підвалах може з'явитися вода", – сказав Голубченко, додавши, що в цих районах вже про всяк випадок готують план евакуації жителів.

У той же час директор Департаменту благоустрою КМДА Сергій Садовий, який очолює міський штаб з попередження загроз повені та ліквідації її наслідків, зазначив, що якщо вода добереться до Русанівських садів, евакуювати будуть і їх.

В цілому експерти називають ще кілька районів столиці, де очікуються серйозні проблеми у зв'язку з різким таненням снігу. Зокрема, мова йде про Осокорки, Русанівку, Троєщину, Воскресенку, окремі території Борщагівки, Рибальський і Труханів острови.

Нагадаємо, що, за інформацією ЗМІ, в райони Києва надійшов наказ терміново підготувати план першочергових заходів з ліквідації наслідків водної стихії, включаючи можливу евакуацію населення. На офіційному сайті КМДА оприлюднено карту можливих затоплень міста. У Києві створено штаб для попередження загроз повені та ліквідації її наслідків. Голова КМДА Олександр Попов поставив роботу штабу під особистий контроль. Комунальні служби міста розпочали роботу з перевірки систем водовідведення, очищення зливостоків тощо.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3296
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація