Київ готовий прийняти багатотисячні мітинги – Попов

Київ готовий прийняти багатотисячні мітинги – Попов

Попов не оминув увагою відомості про імовірність провокацій силового протистояння

Попов звернувся до мешканців Києва та мітингувальників.

Голова Київської міської адміністрації Олександр Попов запевнив, що столиця може впоратися з усіма викликами, які можуть виникнути під час мітингів у ці вихідні.

"У ці вихідні в центрі Києва очікуються багатолюдні масові заходи. Відбуватимуться вони за різкого погіршення погодних умов. Це вимагає особливої відповідальності й толерантності від учасників і організаторів акцій, від влади і правоохоронних органів", - йдеться у зверненні Попова, яке розміщене на сайті КМДА.

Також чиновник не оминув увагою у своєму зверненні відомості про імовірність провокацій силового протистояння між учасниками акцій та між ними і правоохоронними органами.

"Виконавча влада столиці звернулася до правоохоронців з проханням зробити все, аби відвернути загрози насильства та забезпечити законне право громадян на проведення мирних акцій", - додав він.

Закликав киян прибрати з вулиць машини і по можливості оминати центр міста на приватних авто.

"До роботи в особливому режимі готові метрополітен та інші види громадського транспорту", - запевнив він.

Попов запевнив, що міськадміністрація готова підтримувати надійне газо-, електро-, тепло- та водопостачання і роботу міського транспорту за будь-якого перебігу подій.

"Особлива увага – безпеці життя та здоров'я людей. У підвищену готовність приведені всі аварійно-рятувальні служби. Передбачено цілодобове чергування машин невідкладної допомоги у місцях значного скупчення людей", - зазначив Попов.

Нагадаємо, що цими вихідними провладний мітинг на Європейській площі обіцяє зібрати до 200 тисяч людей. На Євромайдані ж у вихідні завжди людно.

Повʼязані теми:

Наступна публікація