Києву пророкують надзвичайну ситуацію, якщо через нестачу біотуалетів "потече по вулицях"

Дата публікації
Перегляди
6008
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Києву пророкують надзвичайну ситуацію, якщо через нестачу біотуалетів "потече по вулицях"

У центрі працюватиме понад 300 біотуалетів / Фото: ЛігаБізнесІнформ

Заступник київського очільника переймається також і через ескалатори в метро, де на вихідних очікують максимум пасажирів.

Київська влада готується до надзвичайних вихідних через масове скупчення людей у центрі столиці, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Комунальні служби працюватимуть 14 і 15 грудня майже у стані надзвичайної ситуації. На роботу в центрі задіюють 18 швидких. Додатково доставляють понад сотню біотуалетів - усього, обіцяють, їх працюватиме понад 300. Із запасів витягують навіть ті вбиральні, які придатні до використання лише влітку.

"Півмільйона людей завтра можуть приїхати до Києва, ще кияни можуть прийти. Все що завгодно може бути, можуть бути аварійні ситуації. Ви зрозумійте, скільки треба дати туалетів. Це не надзвичайна ситуація, але вона може стати надзвичайною, якщо потече по вулицях", - зауважив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

Київська влада готується до надзвичайних вихідних

Київська влада готується до надзвичайних вихідних

На спеціальній комісії чиновник зізнався, що боїться ще й за ескалатори в метрополітені. У столичній підземці очікують максимум пасажирів, відтак цілу ніч ще сьогодні обіцяють метрополітен перевіряти.

Також на вихідні скасували майже усі позашкільні гуртки в центрі міста та перенесли олімпіади.

Особливе прохання у столичної влади до міліціонерів - не допустити сутичок між учасниками обидвох мітингів.

Нагадаємо, що 15 грудня має відбутися грандіозний Євромайдан. Опозиція запросила всіх українців приїхати на народне віче.

Водночас на вихідних планується Антимайдан, на який мешканців Сходу та Півдня відправляють на спеціальних потягах. Ще вдень 12 грудня організатори провладних акцій нарахували декілька тисяч новоприбулих.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6008
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація