Киянка знайшла у китайському чаї недопалок з ієрогліфами

Киянка знайшла у китайському чаї недопалок з ієрогліфами

Киянка знайшла у чаї неприємний бонус - китайський недопалок

У компанії-виробнику обіцяли екскурсію на виробництво, а потім перестали відповідати на дзвінки.

Киянка, яка придбала у столичному супермаркеті зелений чай із жасмином, знайшла в ньому недопалок китайської сигарети, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Ганна розповіла, що того дня вона купила чай, що ще жодного разу не куштувала. Звечора почаювали всією родиною, а вранці Ганна вирішила заварити свіженького чаю і саме тоді побачила неприємний бонус.

Ганна уважно роздивилася знахідку та дійшла висновку, що недопалок, як і чай – китайський. На ньому можна було розгледіти ієрогліфи.

Того ж дня дівчина почала дзвонити за номерами, вказаними на упаковці. Її повідомлення прийняли, але ніхто не передзвонив. Разом із ТСН дівчина пішла до крамниці, де придбала чай із сюрпризом.

У магазині пояснили, що Ганні не передзвонили, бо чекали її тут, щоб повернути гроші та прийняти чай на експертизу. 12 грн адміністратор вийняла із власної кишені.

Також адміністратор пообіцяв, що всю партію товару приберуть з полиць. Поки що цього не зробили, бо були впевнені, що в інших пачках недопалків немає.

Через кілька годин після особистого звернення Ганни до магазину із ТСН зв'язалися представники компанії-виробника цього чаю. Пояснили, що потрапляння до упаковки недопалка неможливе технологічно, та обіцяли організувати екскурсію на виробництво.

Втім, дата екскурсії щодня змінювалася, а зрештою, виробники перестали відповідати на дзвінки.

Захисник прав споживачів Віталій Вишняк розповів, що сторонні домішки саме в чаї виявляють досить часто. Колись у пакетиках іншої торгової марки разом із листям знайшли металеву стружку. Тоді провину виробника довели, бо домішки були і у невикористаних пакетиках. У випадку ж з недопалком, каже Вишняк, довести щось майже неможливо.

"Так, щоб доказати, що це дійсно було в цьому чаї – це досить складно... Невідомо, де він (споживач, - ред.) його розпаковував, як він його розпаковував", - пояснив головний спеціаліст інспекції з питань захисту прав споживачів Віталій Вишняк.

Однак у випадку таких знахідок необхідно обов'язково письмово звернутися до магазину, каже адвокат.

Випадки, коли люди йдуть до суду та доводять справу до кінця – поодинокі. "На превеликий жаль, громадяни України, які постраждали від таких випадків, вони дуже рідко вірять у можливість домогтися справедливості у наших судах", - зазначає адвокат Євген Огарков.

Родина Ганни йти до суду також не планує. Але їжу, яку господарка нині подає до столу, роздивляється мало не під мікроскопом.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська.

Киянка у купленому в супермаркеті чаї знайшли недопалок

Киянка у купленому в супермаркеті чаї знайшли недопалок

Повʼязані теми:

Наступна публікація