Киянин зорганізував сусідів та за власний кошт облаштував сучасне футбольне поле у дворі

Киянин зорганізував сусідів та за власний кошт облаштував сучасне футбольне поле у дворі

Киянин зорганізував сусідів та за власний кошт облаштував сучасне футбольне поле у дворі

У Києві сусіди власними зусиллями звели футбольний майданчик

Олексій розраховував тільки на власні зусилля.

Киянин спроектував, зорганізував сусідів і взяв на себе всі витрати, аби в його дворі з'явилося футбольне поле для дітей. Олексій вважає, якщо кожен українець зробить щось за межами власного помешкання, вже завтра країна зміниться, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Навіть в мряку і зовсім не футбольну погоду поле не стоїть порожнім. Споконвіку на цьому місці пакувалися машини, місили багнюку, але діти все одно серед авто намагалися ганяти м'яча.

Олексій, батько двох хлопців, дивився на цю ганебну картину і вирішив сісти за розрахунки.

Свій проект спочатку показував професійним будівельникам, але ті називали захмарні суми.

Чоловік звертався до місцевої влади і всіх політичних сил, щоб ті хоча б крихтою допомогли. Це якраз були місцеві вибори - кандидати щедро засипали киян обіцянками, але, як виявилося, пустими.

На політиків він зовсім не розраховував, а от сусіди справді розчарували. З двох багатоповерхівок на 500 квартир відгукнулося хіба 20 родин, але тепер вони пишаються своєю роботою.

Проект вдалося здешевити за рахунок того, що чоловіки працювали самотужки. Зварював огорожу Роман і серед сусідів знайшовся спеціаліст. Футбольний майданчик обійшовся у 88 тисяч гривень. Це власні гроші Олексія. Згодом ще один підприємець з його будинку, коли побачив результат, приніс 20 тисяч. Хтось на карту перерахував тисячу гривень, і деякі мами приносили по 200 гривень. Найдорожче обійшовся екскаватор і метал, але досвід показав, якщо не красти і не закладати у кошторис відкати, проект можна з 200 тисяч здешивити до 80.

Киянин власним коштом облаштував футбольне поле у своєму дворі

Киянин власним коштом облаштував футбольне поле у своєму дворі

Якщо б уся громада двох багатоповерхівок була активною, футбольне поле обійшлося кожній родині  у 300 гривень.

Є сили - побудуй лавочку, не має - посади квіти під вікнами, є троє активних сусідів у під'їзді - пофарбуйте облуплені двері, якщо завзятих більше - вийдіть на масштабне прибирання сміття навколо себе. Олексій вважає, якщо кожен українець зробив хоч дрібницю за межами власної квартири, вже завтра Україна стане зовсім іншою.

Раніше повідомлялося, що киянин із розбитим серцем усамітнився в селі та врятувався від депресії завдяки козам. Душевний відпочинок перетворився на хобі, а захоплення згодом переросло у ферму і чималий бізнес.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич

Повʼязані теми:

Наступна публікація