Киянин влаштував у квартирі шкуродерню: трупи собак гниють на балконі, а фекалії стікають до сусідів

Дата публікації
Перегляди
3777
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Киянин влаштував у квартирі шкуродерню: трупи собак гниють на балконі, а фекалії стікають до сусідів

Киянин перетворив свою квартиру на шкуродерню

Сусіди підозрюють, що чоловік "спускає із собак жир, а потім варить з нього якусь гидоту".

У Києві мешканець квартири у будинку на Оболонському проспекті перетворив своє житло на щось середнє між псарнею та шкуродернею. Відчайдушне скавчання собак, яке лунає цілодобово, чутно в усіх довколишніх будинках, а сморід просто зводить сусідів з розуму, йдеться у сюжеті ТСН.19:30

Сусіди стверджують, що господар жорстоко знущається із собак, яких ловить по всьому району, а все для того, щоб ними харчуватися.

Мовляв, власник квартири зачиняє собак вже не перший рік і ніколи не випускає їх на вулицю. Відтак, тварини вимушені справляти природні потреби прямо у квартирі.

Киянка Валентина, яка вимушена регулярно робити ремонт, нарікає на "сморід і потьоки жовтого кольору по всій стелі".

Київську Оболонь тероризує собакожер

Київську Оболонь тероризує собакожер

Не дивлячись на справжній штурм квартири, який спеціально для ТСН влаштували мешканці будинку, двері злощасної квартири ніхто не відчинив. Хоча крізь лай собак все ж таки чутно присутність у помешканні людини, якому, зі слів людей, близько 45 років, і він нібито колишній ув'язнений та туберкульозник.

Також одна із сусідок запевнила, що цей чоловік "спускає із собак жир, а потім варить з нього якусь гидоту", а все через те, що вірить у цілющі здібності такого варива.

Така приголомшлива ситуація, звісно не пройшла повз увагу правоохоронців, яких обурені люди просто закидали своїми заявами. Але все що змогла зробити міліція – це зняти з балкона труп собаки, тай то за допомогою пожежників.

На більше у стражів порядку не вистачає повноважень. Вибити двері без судового рішення вони просто не мають права. Тому жителі складають колективну заяву, щоб подати позов до суду. І хоча юристи впевненні у позитивному рішенні ситуації, гарантії, що таємничий власник знову не влаштує псарню, просто немає.

Нагадаємо, нещодавно сирійцям дозволили їсти кішок і собак, щоб не почався канібалізм. На такий крок релігійні діячі пішли, щоб люди могли врятуватися від голодної смерті.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3777
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація