Киянин підірвався на власній бомбі в туалеті

Киянин підірвався на власній бомбі в туалеті

Чоловіка розірвало на частини / Фото: Автополигон

Саморобний вибуховий пристрій вбив свого творця

У громадському туалеті села Горенка, що на Київщині, під час установки вибухового пристрою власного виготовлення підірвався киянин.

Про вибух повідомив водій маршрутки, який стояв на зупинці, повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Києві.

Слідчо-оперативна група Оболонського райуправління міліції встановила, що в результаті вибуху загинув 35-річний чоловік. Загиблий в поле зору міліції ніколи не потрапляв.

З місця події правоохоронці витягли плати двох мобільних телефонів і - в радіусі кількох десятків метрів від епіцентру вибуху - елементи тіла і одягу чоловіки.

Правоохоронці встановили, що близько року тому загиблий почав цікавитися виготовленням вибухівки і вибухових пристроїв. Рецепти виготовлення вибухівки він брав у мережі Інтернет.

"Підривав спочатку кущі, потім перейшов на дерева. Моменти, коли вибух викорчовує величезні дерева, знімав на мобільний телефон. Таким чином, через рік у нього зібрався солідний архів документування смертельно небезпечного хобі", - наголошується в повідомленні МВС України.

У міліції припускають, що підрив туалету "був новим етапом в діяльності доморощенного вибухотехніка"

Повʼязані теми:

Наступна публікація