Киянин організував "конвертцентр", де під виглядом допомоги АТО легалізував 200 млн

Дата публікації
Перегляди
359
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Киянин організував "конвертцентр", де під виглядом допомоги АТО легалізував 200 млн

Загальний обсяг проконвертованих коштів складає майже 200 млн грн. / Фото: У Львові

Судом обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

У Києві прокуратура Печерського району скерувала до суду обвинувальний акт стосовно 50-річного киянина, який під прикриттям благодійної діяльності займався фіктивним підприємництвом та легалізацією коштів. 

Як повідомили у прес-службі ГПУ,  у 2014 році чоловік зареєстрував у Києві 11 транзитно-конвертаційних компаній, на рахунки яких підприємства реального сектора економіки перераховували грошові кошти під виглядом благодійної допомоги, у тому числі учасникам АТО.Через рахунки, оформлені на підставних фізичних осіб у різних банківських установах, здійснювалася конвертація безготівкових коштів у готівку та їх виведення із законного обігу.

Загальний обсяг проконвертованих коштів складає майже 200 млн грн. 

Під час обшуків вилучено майже 170 тис грн, печатки 18 підприємств з ознаками фіктивності, чекові книжки, первинні бухгалтерські документи та чорнові записи.

Організатору конвертаційного центру повідомлено про підозру у вчиненні фіктивного підприємництва та легалізації грошових коштів, одержаних злочинним шляхом.

Печерським районним судом Києва підозрюваному вже обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із застосуванням електронного засобу контролю.

Нагадаємо, що СБУ накрила у Краматорську "конвертцентр" з обігом в 50 млн гривень.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
359
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація