Киянин намагався болгаркою визволити свої авто, які через борги заварили в гаражі

Дата публікації
Перегляди
1439
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Киянин намагався болгаркою визволити свої авто, які через борги заварили в гаражі

НАразі орендар і керівництво кооперативу чекають суду.

Власники гаражів заварили у боксі два авто орендаря.

В Києві керівництво гаражного кооперативу заварило у боксі дві автівки орендаря начебто за несплату оренди. Власник машин запевняє, що брав гаражі під мийку, а кооператив відключив йому воду і нарахував за неї гроші. Різниця боргу з точки зору опонентів - майже 30 тисяч гривень. Орендар каже, що минулого разу його вигнала охорона з арматурою. Наступного разу він прийшов по свої машини з болгаркою. Про подробиці конфлікту йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Охорона не пускає в гаражний кооператив мікроавтобус боржника, а він вже привіз с собою навіть генератор струму, щоб розрізати заварені двері.

"Для того, щоб я ріжучий інструмент включив, треба якось живлення дати. Вони мені не дадуть тут ніде", - говорить Юрій Грицан.

У Києві у гаражному боксі заварили дві автівки

У Києві у гаражному боксі заварили дві автівки

В гаражах від зими стоять дві машини - його та сина. Два роки тому Юрій Грицан відкрив тут автомийку – у нього і договір є про це. А рік тому воду відключили. Без води мийка зупинилася, орендар платити перестав, а бокси йому зачинили.

"Вони мені на папері виставили рахунок щось у межах 20 тисяч гривень, а так мені сказали, що я винен 39 800. Я говорив: я вважаю, що не більше десяти тисяч. Згоден я заплатити за оренду гаража, а не за оренду мийки, де немає мийки. У мене є так звана втрачена вигода", - розповів Юрій.

Одночас за словами заступника голови кооперативу Василя Чернієнка, орендар підписав договір і зобов'язаний платити за мийку, а пункт щодо водопостачання в документі відсутній.

"Ви підписали договір оренди? Підписали. Ви підписали, що ви з усім згодні? Підписали. Що ви хочете? У договорі немає, що ми повинні забезпечити вас водою", - зазначив він.

"Є рішення правління: якщо орендатор не платить протягом року, за це він абсолютно позбавляється оренди. Він зараз ніхто", - додав Чернієнко.

На його бік стають і правоохоронці, але все ж попри рішення кооперативу, власне майно дозволяють забрати.

Тепер орендар і керівництво кооперативу чекатимуть суду, який з'ясує, скільки ж заплатить Юрій за бокси – 10 тисяч чи майже сорок.

Журналісти ТСН Станіслав Фещенко, Артем Багров.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1439
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація