Киянин може відбутися штрафом за виготовлення сурогатної горілки з російського "Бояришніка"

Киянин може відбутися штрафом за виготовлення сурогатної горілки з російського "Бояришніка"

Правоохоронці розповіли, якою може бути відповідальність затриманого.

Особливою стала остання партія вилученого в Києві сурогатного алкоголю. Правоохоронці виявили підпільний цех із виготовлення "горілки" на основі сумнозвісного російського "Бояришніка", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Косметичний засіб із РФ у кустарних умовах розводили з водою і пакували в тару без етикеток або з назвою "Пшенична". Загалом із Росії завезли 4,5 тис. літрів сировини. За підозрою у виробництві сурогату затримано 36-річного киянина, який працює будівельником, а виробничих цех улаштував у своєму гаражі. "За зовнішніми ознаками дуже схожий на той засіб, від якого в Іркутську загинули люди", - констатують побачені ємності з РФ правоохоронці. Продукцію киянин збував у столичному регіоні та мав із того непоганий виторг: при собівартості продукту в 50 грн його ціна продажу складала понад 300 грн.

Торік восени Україну сколихнули масові отруєння алкоголем. Уже на початку жовтня зареєстрували понад 50 смертельних випадків. Причиною став уміст у пляшках метилового спирту. А от від настояники глоду потерпали росіяни -123 постраждали та 77 людей після частування оковитою пішли на той світ. Ступінь покарання київського ділка залежатиме від експертизи вилученої рідини. Головне питання слідчих – чи несе вона смертельну загрозу при внутрішньому використанні. В найкращому випадку підозрюваний відбудеться штрафом, у найгіршому ж – потрапить за ґрати на 10 років.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Власник підпільних цехів встиг виготовити та продати понад тисячу літрів сурогатної горілки

Власник підпільних цехів встиг виготовити та продати понад тисячу літрів сурогатної горілки

Повʼязані теми:

Наступна публікація