Киянин мало не підірвався у власному авто у гаражі, а у міліції не здогадуються про причину вибуху

Киянин мало не підірвався у власному авто у гаражі, а у міліції не здогадуються про причину вибуху

Чоловік ледь не згинув у власному авто

Зараз люди говорять про замах на життя або вибух газу.

В киянина вибуховою хвилею розтрощило його власний гараж та пошкодило авто. Він саме збирався на роботу і вже було виїхав з гаража, як стався вибух. Друзками скла порізало руки та обличчя чоловіка. Експерти шукають причини, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цегла на капоті, лобове скло посеред газону, а в середині руїни - ось так розпочався ранок у господаря гаража. Чоловік мало не підірвався у власному авто. Бабахнуло так, що почула вся вулиця.

У Києві чоловік підірвався в автомобілі у власному гаражі

У Києві чоловік підірвався в автомобілі у власному гаражі

Перша версія - це витік газу. Служба газу провела перевірку, запевняють, усе в нормі. Вибух не повязують із машиною, бо ту зачепило лише частково.

Перехожі свою версію висувають, бо у сусіда на табличці з-під ганчірки виглядає напис про прийом брухту кольорових металів. Мовляв, могли принести балон, його спробували розпиляти, тому він і вибухнув.

Потерпілий покликав ТСН на розмову за парканом. Усе обличчя в нього скривавлене, в порізах, а ще пошкоджена роговиця ока. Каже, збирався на роботу. Він не уявляє, що могло рвонути. Запевняє, що ворогів у нього немає. Але чув, що колись тут когось уже намагалися підірвати.

Уже пять годин поспіль експерти намагаються зʼясувати, що стало причиною вибуху, проте зачіпок небагато. Осередок вибуху був лише в одній частині гаража, адже одну стіну розтрощило найбільше і якщо припустити, що це справа чиїхось рук, то саме сюди підкласти будь-що було зовсім не складно. Версію замаху в міліції поки що відкидають, бо нині час жодних вибухотехнічних пристроїв або елементів таких пристроїв не знайшли. Причина вибуху залишається загадкою.

Нагадаємо, що нещодавно на Київщині вибух зруйнував гараж і відірвав чоловікам руки

Кореспонденти ТСН Алла Хоцянівська, Тимофій Кощій.

Повʼязані теми:

Наступна публікація