Киянин-ігроман після жорстокої розправи поїхав на Поділ спілкуватися про кохання

Киянин-ігроман після жорстокої розправи поїхав на Поділ спілкуватися про кохання

Свій злочин киянин скоїв за допомогою викрутки / Фото: aillarionov.livejournal.com

Чоловік вчинив вбивство через борги у 40 тисяч доларів.

Житель Києва Н. скоїв жорстоке вбивство через картярський борг у 40 тисяч доларів. За це він отримав 15 років в'язниці.

За словами засудженого, до нього до Києва приїхали двоє невідомих, які зажадали повернути борг в 40 тисяч. І він вирішив заволодіти грошима свого знайомого, якому й сам винен був гроші, описує ситуацію "Сегодня", посилаючись на слова заступника прокурора Солом'янського району Вадима Ляцевича.

Н. запропонував йому зустрітися під приводом, що нібито його знайомі хочуть обміняти гривні на $ 40 тис. Для зустрічі злочинець підібрав безлюдний під'їзд на вул. Єреванській. Коли потерпілий прийшов туди, він довго з ним розмовляв, нібито чекав друзів. Коли потерпілому набридло чекати і він вирішив піти, то злочинець наніс йому удар.

Потерпілий намагався оборонятися, але вбивця дістав викрутку і завдав нею 16 ударів у груди і шию, і один удар в руку.

"Чоловік загинув, а вбивця взяв гроші і поїхав на Поділ. Там він нібито зустрівся з якоюсь Наталею, з якою розмовляв про любов", - говорить Ляцевич.

Потім ці гроші вбивця передав двом невідомим, які вимагали у нього борг.

Слідчий переглянув відеоспостереження на станції метро і з'ясував, що вбивця з Лук'янівки поїхав на Святошин. Там на автостанції "Дачна" в журналі реєстрації камери схову виявився запис про те, що вбивця скористався однією з камер. У ній слідчі знайшли чорний пакет, техпаспорт на машину загиблого і його блокнот. У ньому загиблий записував всі борги і грошові операції.

Під час слідчих дій обвинувачений показав місце на Подолі, де розбив і викинув телефон вбитого. Частину телефону там і виявили. Номер апарату збігся з номером на коробці і гарантійним талоном, наданими в суд родичами загиблого.

Психіатрична експертиза встановила, що обвинувачений є ігроманом.

Повʼязані теми:

Наступна публікація