Кияни збираються у парках на весняну толоку

Кияни збираються у парках на весняну толоку

Щосуботи (крім пасхальної) будуть проводяться загальноміські толоки / Фото: КМДА

Всі бажаючі не лише зможуть допомогти з прибиранням міста і його озелененням, а і скуштувати страв із польової кухні.

Цієї суботи у столиці відбудеться низка толок в різних районах міста. Так, зокрема, в Оболонському районі за підтримки громадської організації "Парк Наталка" 4 квітня з 11:00 до 15:00 відбудеться прибирання території парку "Оболонь" в урочищі "Наталка".

Окрім того, весняна толока відбувається і у Дніпровському районі (парк "Перемога"). Учасників суботнику розважатимуть творчі колективи Дніпровського району.

Також у парках "Орлятко" та "Відрадний" на території Солом'янського району відбудеться весняна толока "Посади дерево миру".

А о 12:00 у сквері за кінотеатром "Тампере" учасники толоки висадять двісті жовтих кущів, на які будуть пов'язані блакитні стрічки. Вони символізуватимуть мир і надію на краще майбутнє. У той же час у парку "Відрадний" відбудуться різноманітні майстер-класи, спортивні змагання. Учасники події зможуть скуштувати солдатську кашу з польової кухні.

Нагадаємо, що у рамках толоки 4 квітня у Парку партизанської слави відбудеться соціально-благодійна акція. Так, ГО "Дарницька громадська варта" організує польову кухню, половину коштів з якої перерахують на потреби АТО. Також під детальним інструктажем зеленбудівців байкери сформують алею із 200 дерев (дуби, клени, горобина, черемшина). У рамках толоки відбудеться рок-концерт, видовища з моно-виступами на мотоциклах, конкурси, богатирські ігри, частування чаєм та кашею з польової кухні.

Зазначимо, що впродовж двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану, щосуботи (крім пасхальної) проводяться загальноміські толоки. За період з 16 березня до 28 березня волонтери і працівники підприємств, що входять до комунального об'єднання "Київзеленбуд", висадили 4000 кущів та 1500 дерев, 30% з яких подарували меценати.

Повʼязані теми:

Наступна публікація