Кияни за кілька тисяч гривень можуть стати мажорами на день

Кияни за кілька тисяч гривень можуть стати мажорами на день

Вартість оренди iPhone 5 - більше тисячі грн на день / Фото: travelinlocal.com

В оренду здають як і модні гаджети, і так люксові вбрання.

В Києві дають напрокат iPhone 5 та інші гаджети, норкові шуби і діаманти - елітні речі можна взяти в оренду за умови 100% від вартості застави.

"Сегодня" пише, що до Києва повернулася мода на пункти прокату. Тільки зараз там орендують не телевізори і програвачі, а модні нині планшети, дорогі мобільники, норкові шуби, одяг і взуття від провідних дизайнерів світу і ювелірні вироби з діамантами. Ціни на оренду доступні, правда, при цьому потрібно залишити в заставу ринкову вартість товару, яка іноді сягає десятків тисяч гривень.

А ось у пункті прокату планшетів iPad немає відбою від мандрівників:

"У мене в наявності 9 планшетів, але іноді буває, що клієнти дзвонять, а запропонувати нічого - все в оренді, - розповідає директор Богдан Бойко. - Багато орендують iPad для відрядження, подорожі, звертаються люди, яким планшети потрібні для семінарів, презентацій та виставок. Буває, що просять здати для зйомок у фільмах або рекламі".

Коштує день прокату 100 грн, за тиждень - 500. Але при цьому потрібно залишити $ 450 застави. Дорожче у Києві коштує оренда модних нині телефонів iPhone: 5-50 грн у годину, тобто більше тисячі гривень на добу.

"Більшість бере просто сфотографуватися або подивитися, які функції у телефоні, мовляв, чи є сенс купувати", - кажуть продавці.

Одягтися на мільйон, але при цьому витратити копійки пропонують киянкам в бутіку поруч зі ст. м. "Васильківська". Тут речі провідних світових дизайнерів не тільки продають, але і здають напрокат. "У нас весь товар від провідних дизайнерів світу, і в Україні в одиничному екземплярі: Roberto Cavalli, Dolce & Gabbana, Monica Ricci, Versace... Є дорогі норкові шуби, пальто, сумочки, які можуть дозволити собі тільки наші політики і зірки. Ви можете щодня змінювати свій образ, не купуючи речей, а тільки орендуючи їх", - рекламує магазин продавець Тетяна.

Приміром, поносити добу розкішну шубу з норки довжиною по щиколотку обійдеться в 1 тис. грн, а за офісний костюм просять 500 грн.

"Речі віддаємо тільки за умови повної застави. Наприклад, повна вартість шуби 24 тис. грн, ці гроші ви залишаєте, а після того як річ віддаєте, заставу повертаємо. Речі, які вже були в оренді, коштують дешевше, також ми їх продаємо", - говорить Тетяна.

А ось ювелірні вироби з дорогоцінними каменями в Києві орендують навіть зірки:

"Ось нещодавно пара заходила, так дівчині на Новий рік узяли напрокат золоте кільце з діамантом 1 карат і сережки з полукаратниками. За добу заплатили 1900 грн (продавався набір за 190 тис. грн)", - розповідає директор магазину прокату ювелірних виробів на Харківському масиві Олександр.

За його словами, за прокат ювелірки тут беруть 1% від вартості виробу, а після повернення знову виставляють на продаж.

"Ювелір чистить і відновлює, якщо потрібно, виріб, - і викладаємо на прилавок", - говорить Олександр.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Наступна публікація