Кияни з істериками та ґвалтом штурмують службу реєстрації нерухомості

Кияни з істериками та ґвалтом штурмують службу реєстрації нерухомості

Черги на реєстрацію майна не зменшуються

Люди скаженіють через відсутність чітких інструкцій щодо необхідного пакету документів та правильного їх оформлення.

Вже два місяці пройшло після впровадження нових правил реєстрації нерухомості, однак, черги із розлючених українців у службі реєстрації майна не стають меншими, йдеться у сюжеті ТСН. 19:30.

Так, у столичній реєстраційній службі люди записуються у чергу, починаючи з 6-ї ранку. Список зі ста охочих тут вважається ще невеликим.

Спроби ж потрапити до віконця за інформацією поза чергою спричиняють неабиякий ґвалт та істерики. "Нереально живій людині все це винести, пережити", - скаржаться відвідувачі установи.

У виникненні безладу люди звинувачують саме відсутність чітких інструкцій щодо необхідного пакету документів та правильного їх оформлення. А відповідно до вимог, кожна кома у документі має значення. Як їх розставляти, жаліються власники майна, пояснити нікому.

Допомогти міг би сайт служби. Але розібратись у ньому нереально навіть для банківських юристів.

Реєстраційна служба у свою чергу звинувачує у безладі нотаріусів, які не приймають документів, та реформоване БТІ, яке вчасно не передає дані, та людей, які збирають не ті папірці.

За даними керівництва, черг у їхніх приміщеннях немає, у якості доказу навіть показали роздруківку фото, зробленого камерою спостереження.

Полегшити життя має поява ще однієї служби реєстрації у столиці. Нове приміщення фахівці підшуковують собі у центрі. Тим часом, наприклад, продавці кави добряче заробляють на очікуваннях українців.

Українці пішли штурмом на БТІ

Українці пішли штурмом на БТІ

Повʼязані теми:

Наступна публікація